Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz nonsen5e #18 üzenetére

    Csak pár órát próbáltam, egy Valkyrie karaktert indítottam, de nekem nem tetszik, hogy a kasztoknál fixálva van a karakter neme, nem lehet választani férfi és nő között, kivétel a varázsló. Meg hiányzik a tolvajszerű közelharcos is a kínálatból.

    [ Szerkesztve ]

    A Slime draws near! Command?

  • nonsen5e

    addikt

    válasz nonsen5e #23 üzenetére

    A másik karakter tökéletesen irányítható, és az alól elérve a Settings menüt is be van állítva minden, itt nem jön elő semmilyen menü sem.
    Redditen javasolták másoknak, hogy a dokumentumok / bdo / usercache mappát töröljék. Nem segít.

    Press the <> key to move forward.

    Ez már majdnem az a szint, hogy

    Keyboard not found.
    Press F12 to restart the computer.

    :D

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • Mooka-Miki

    senior tag

    válasz nonsen5e #18 üzenetére

    Ha jól emlékszem van benne Controller support, ha hazaérek megnézem neked fixre.

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #259 üzenetére

    A szintezés szép és gyors olyan lvl 45-50-ig. Lassul, de még nagyon pörgős. Felette egyre lassabb. Ennek egyik oka az egyre több xp igény, másik a szörny-játékos szintje közti eltérés. A jelenlegi patchben a lvl 56 a "Hard" cap. Vagyis "soft", de a következő patchekig kb 0% esély van magasabb szintre jutni. A lvl 50-55 most gyorsabb mint a játék kiadásakor, mert az új területekkel (Mediah) bekerültek a lvl 50-57-es területek is. A szörnyek szintje és saját szinted közti különbségtől függ a kapott xp. Minnél nagyobb a különbség lefele a szörnynél, annál kevesebb XP-t ad. Azt hiszem 5 szintkülönbségnél már nem ad semmit. Javaslom a szintednek megfelelően válasz területet! Csapatban magasabb szintű monsterek is mennek, vagy ugyanaz mint soloban, csak gyorsabban (vagy több monster azonos idő alatt). A kezdeti ecnhant köveket érdemes felhasználni. lvl5 armor és lvl 7 fegyverig garantált az upgrade (nincs esély a bukásra, 100% a siker esélye). Az extra védelem és sebzés meg nagyon hasznos.
    Sasold meg a szörny szint mapot a blogon, vagy feljebbi egyik hozzászólásomban. Elég jó iránymutató folyamatábra :DDD

    nincs igazi "hard cap" a szinteken, így nincs extra kamuszint gyűjtögetés sem. Minnél magasabban vagy annál lassabban jön arányaiban az xp. A karakterszint pvp és pve-ben is fontos. Ha magasabba a szinted, akkor a korábbival azonos sebzésed mellett is könnyebben és többet sebzel. Ha alacsonyabb szintű a szörny, akkor ő viszont ritkábban talál el. Ez a nem talál el rész sose jelzett. Az Accuracy-hoz lehet köze. Alacsonyabb szintű NPC, vagy játékos "büntetést kap" rá elég erősen. Ez PvP-nél még fontosabb. Idegesítő mikor megszórod az ellent az meg kb meg se sérül mert épp peches sorozatot lőttél rá. Ez rá is vezet a következő érdekességre: a sebzéseknél és hatásoknál nincs semmi számszerüsítve játékon belül a harcban. Látod eltalálod az ellent és látod kb hol áll az életcsíkja és ennyi. Szörnyeknél ott van még az ismertségi szint. Amíg ki nem ismered a szörnyet addig még ezt az életcsík csökkenést se látod. Ha már "levizsgáztál" a szörnyből, akkor már látod. Az adott szörny ismerete lehet C, B, A, A+ és S. Minnél jobb az "osztályzatod" annál hatékonyabb vagy ellene. B-nél a szörny kevesebbet sebez rajtad, A és A+ nál többet sebzel és S-nél már az item dropnak is jobb az esélye. Elég random az osztályzat. Azt hiszem időnként van esélyed a már besorolt szörnyet újraosztályozni (killszám), de ez kérdéses igaz-e. A másik módszer, hogy törlöd az adott szörny ismeretét. ilyenkor amikor elkezded legközelebb gyepálni újra "ismeretlen" lesz és van esélyed, hogy 5-10 (-100-200) kill után már nem zsenge C lesz az eredmény. A törlés Calpheon könyvtárában lehetséges egy NPC-nél és 10 energy a költsége. (+ az elvesztett ismeretek miatt lehet alacsonyabb lesz a maximum energy is).

    Az Alapozó kurzus 1.0068. részét ezennel lezárom. Van kérdés? :DDD

    (#258) Fényvadász
    Jaja, váltottam. Soha többé "Free" game! Soha többé Trino game!. Kicsit vonakodtam azért. Utolsó este a headstart előtt még Archeage-ban nyomultam. Gondoltam picit még tartom a frontot meg a spotjaimat. Aztán indult a BDO és eléggé eltűntem. 2-3 nap alatt egyszer próbáltam karbantartani a dolgaimat Archeage-ban, de rohadtul nem élveztem. Nagyon mehetnékem volt. Aztán azóta be se néztem. Néha ránézek a fórumokra, de a szerverem elég deglett és semmi jelét nem látom hogy jó irányba fejlődne az AA. A p2w elemek és RNG nekem nem "fejlődés" egy játékban.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • #14955008

    törölt tag

    válasz nonsen5e #259 üzenetére

    Fel lelhet milk ivással húzni itt is a karit gyorsan soft-ra. De akkor sem lehet megspórolni az energy és cp grindelést utána. Ha nem mész mondjuk energy-re a CP mindenképpen kell, mert ha valaki inkább üt-vág, mint kereskedik vagy termelget, miegyéb. CP akkor is melegen ajánlott a node-okhoz a drop miatt.

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #267 üzenetére

    A szamár munkaeszköz. Arr avaló, hogy nehéz tárgyakat cipeljen. Kezdő kereskedőknek lehet jó, vagy a taming szintezésre az elején, hogy hamarabb tudj majd magadnak lovat fogni (skill szint követelménye van). Később a kocsik kiváltják.

    Magasabb szintű szörnyek több xp-t is adnak. Pár szintnyi szórás van szörnyenként, így nem mondható hogy ennyi és csak ennyi a szörnyek szintje a területen. A hozzád viszonyított erejüket "színkóddal" is jelzi. Ahalványszürkék szart se adnak, a rózsaszínek és vörösek keményebbek (ezek magasabb szintúek és azonosak veled). Ha lila neveket látsz, akkor iszkolj! :C (ez +5 vagy magasabb szintű szörny)
    Ezen felül eltérőek a szörnyek. Vannak "keményebbek"? akiket nehezebb lenyomni, pedig a szintjük azonos. Azt hiszem picit több XP-t adnak, de nem biztos hogy megéri az időveszteséget velük szórakozni. Nagy ritkán megjelennek a "Bajnokaik" is a szörnyeknek, hogy mentsék a fajuk és törzsük büszkeségét. Ezeknek külön címülk is van (violaent, Enigmatic, stb). Ezek gyorsak, veszett sokat bírnak és nem lehet semmivel megfogni őket. Nem kerülnek földre, nem fagynak meg, nem lassítja őket a villámsebézs. Mondhatni kellemetlen népség. Emellé sokkal többet is sebeznek. A dropjuk jobb, de sok idő míg elpatkolnak. Vannak még "aljasságok" is a kínálatban. Ezek alacsonyabb szinten magasabb szintű szörnyek. Ilyenek szerintem ezek a kőhátú rákok. Később Keplan környékén lesz hasonló. Lazán vertem mindent a környéken, nézem ott egy újfajta rák, gondoltam lecsapom. Paff... -80% élet egy ütésétől. A sebzésem se nagyon hatotta meg. Hamar felvettem a nyúlcipőt. Sok potiont nem használok, de itt kiégettem mindet mielőtt feladtam. :D
    Mediah területen a gólemek lesznek ilyen aljasságok. Nem is tudom, hog ylegyőzhetőek-e. Nagyot sebeznek, földreküldenek és messzire követnek... Valamelyik beállítás azt hiszem szabályozza a feltűnő és kirajzolódó objektumokat és ez nem a látótáv. Nem ugrik be most. Inkább ezt kihagytam. Gonosz népek közt járok.. nem kellene egy kis extra lag generátor amikor ennyi retardált PK huszár rohangál a gyepen. :Y
    Lehet kéne rajzolni valami "trd map"-ot. Elég szépen elkülönül az agyhalott idegbeteg állatok sűrűsége területenként. Ha lenne minimális összjáték a guildemben (az utóbbi napokban nem nagyon volt), akkro ezeket kifilézve hagynánk a tóparton. Agyuk alig, de nekiesnek mindenkinek ha nem látnak mást a közelében. Két percig gyepáltak öten mitre lecsaptak, de akkor is csak mert két itemem pirosra tört és buktam a DP felét (ritkán javítok, ez most nem volt nyerő). Egy gyerek jött segiteni, az se csinált semmit, mert a nyúlbéleák mikor kettőnket láétták már nem mentek vörösbe. Azért a halállistámra felkerült a guildjük. Majd szétnézek esténként az AFK fishing bolondok közt. :DDD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #270 üzenetére

    Okleveles nolifer jel :C
    Vagy bug, vagy durva lag volt és összeomlott pár tucat embernél egyszerre progi, vagy szintarányosan számol. A kis jelecske a Wealth statot jelzi és hogy tp5 vagy. A kis szám azt jelzi hányadik. Ez alapján a szervered ezen csatornáján neked van adott pillanatban a legjobb bevételed. 31-es szintű karakteredet figyelembe véve ez picit abszurd. Persze lehet nagyon ráéreztél a pénzgyártásra. ;)

    Az open world PvP annyiban van korlátozva, hogy a városok (és pár másik terület) "safe zone", azaz nme lehet harcolni. Emellett 45. szint alatt nem vagy támadható és te se támadhatsz mást. Minden más esetben szabad préda mindenki. A karma értéke a karaktereknek befolyásolja még az eseményeket és az, hogy belépett-e PK módba. Ha valaki átmegy vérszomjasba, akkor szabadon támadható büntetés nélkül. Ha valakinek a karmája negatív , akkor is szabadon támadható (emellett megtámadják az őrök is és halálakor durvább bukták lehetnek mint a "barátságos" ellennek. Az enchantment szint is bukhat és kipottyanhat 1-2 item is halálkor + jobb eséllyel törnek a socketből a kristályok). Ha mindegyik fél "zöld", akkor addig nem támadhatod a többieket amíg be nem lépsz PK módba (Alt+c azt hiszem). Ha így sebzel másokat, akkor az -10k karma, ha meg is ölsz valakit az még -60k karma.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • freezer922

    aktív tag

    válasz nonsen5e #280 üzenetére

    Én nem kiégtem, csak míg régen pl. gimi mellett simán ment napi 5+ óra mmo, most ez már nem él évek óta. Azóta se tudja az mmo énem ezt feldolgozni :D

    No de szerintem jövő héten amint szabim lesz megveszem. Megnézem 2 nap alatt mire jutok benne :D

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz nonsen5e #299 üzenetére

    Szerintem arra gondol, hogy ellentétben pl. WoW-al, nem kell "max szintűnek" lenned ahhoz, hogy a tartalom 95%-ához hozzáférj :) Itt majdnem mindent tudsz csinálni kisebb szinten is, mint amit majd maxon fogsz tudni.

  • freezer922

    aktív tag

    válasz nonsen5e #299 üzenetére

    Igazából arra gondoltam, hogy idővel persze egy lvl55 elérhető ami szerintem bőven elég még pvp-re is, a gear onnantól sokkal macerásabb.

    Amúgy akkor gondolom valahol a 30as szintek közepén vagy, azok a legrosszabbak :D, konkrétan pl. a 45-50 nekem meglett 2óra alatt egy kis segítséggel, míg a 33-38at 2 néha 3 emberrel partiban csináltuk vagy 2 napon át (meguntam mindig pár óra után).

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #299 üzenetére

    Valamit te nagyon félreértelmeztél szerintem az elején. A karaktered szintje a harci képességeid használatával növekszik. A questek jutalma más jellegű képességeket fejlesztenek és más jutalmakat adnak. Attól hogy valaki nagyon hálás azért mert segítettélneki attól mitől lennél tapasztaltabb harcos.
    HA harcolsz, fejlődik a harci tudásod. Nő a karakterszint, feloldható több skill vagy erősebb skill fejlesztések. A skillek elsajátításához a pontokat is harccal szerzed (+van pár quest is ami közvetlenül ad pár pontot).
    A questrewardok inkább tárgyi jutalmat jelentenek, valamint egy kis extra energiát (melegséggel tölt el hogy istenít a Nép). Emellett kapsz contribution XP-t is majdnem mindig. Ez befolyás, ismertség lehet. Ha sokat segítesz, akkor többen is megbízhatónak tartanak és pozitívan viszonyulnak hozzád. Kölcsönadják neked féltve őrzött kincseiket, vagy épp megbíznak annyira benned, hogy nem szart akarsz rájuk sózni (kereskedelemben ha bekapcsolod a pack forrászónáját a kereskedelembe, akkor nem csak az alap csomag érték 30%-át kapod). Ha bíznak benned, akkro bérbeadják neked az ingatlanjaikat a városban is. A questek ebben segítenek.
    Emellett vannak life skilljeid. Craftolás, horgászat, gathering, farming, processing, alkímia, főzés, training (lovászkodás), vadászat. ezek mindegyike KÜLÖN fejlődik. Attól, hogy tudsz főzni még nem találod meg és nem ismered fel az ezüstöt tartalmazó köveket. Minnél jobb vagy egy szakmában annál pöpecebb dolgokat tudsz elkészíteni és annál hatékonyabban termelsz.
    A life skillek is adnak xp-t a karakterszintedhez, csak nagyon keveset. Olyanok is elérhetnek magasabb szintre akik egy szörnyet se csaptak le.
    Nincs szintkorlát, így alacsony szintű karakter is elérhet és használhat minden felszerelést. (alacsonyabb szintű karakternek persze ettől még kisebb az életerőőtartaléka és hamarabb kifullad futásban). Alacsonyabb szintű karakterrel persze harcban se vagy egy súlycsoportban a nagyokkal. Ezt a pontosság (accuracy) méri. Minnél nagyobb a szinteltérés annál nagyobb az esélye, hogy elvéted az ütést az erősebb ellenre. Ez nincs jelezve játékban, csak simán nem csökken az élete.

    Grindelés meg annyira nem vészes. Ha megunod az impek irtását, akkor mehetsz kiiktatni pár lázadót, vagy épp haramiát. Ha azokat is elunod, akkor mehetsz vissza a békákat gyepálni. Ha meg már nagyon eleged van a vérből, akkor vár az élet (life skillek). Vagy mehetsz lovat lopni szerezni magadnak a vadonba, vagy mehetsz horgászni, eladhatsz ezt-azt... Sok lehetőség van.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #303 üzenetére

    Pedig a mobok adnak. Az olyanok nem szoktak adni amik sokkal kisebb szintűek mint a környék (rovarok, más állatok, totemek, tárgyak).
    Egyre lassabb a fejlődés, meg hasznos a fejlesztés is. Anélkül lassú vagy...
    ITt a fejlődési folyamatábra:

    A 4-5 szinttel kisebbek már alig vagy semmit se adnak. A még kisebbek meg azt hiszem nagy kerek 0 xpt.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Kolbi_30

    őstag

    válasz nonsen5e #364 üzenetére

    Kössz!!!

    You want some birth control, you can smoke a cigarette.

  • Kolbi_30

    őstag

    válasz nonsen5e #364 üzenetére

    TEgnap jatszottam este 1 óra 40 percet kb..lvl 18 lett belőle.. MA szerettem voln afolytatni, e eltünt a karim..ez valami bug vagy a 7 napos proba liszensz okossága?

    You want some birth control, you can smoke a cigarette.

  • Kolbi_30

    őstag

    válasz nonsen5e #367 üzenetére

    Minden servert megnéztem amit választani tudtam..de egyiken sem volt karakter..Bár nem nagy para mert masfel ora volt elérni azt a szintet. De akkor is fura..De nem nagyon varazsolt el.

    You want some birth control, you can smoke a cigarette.

  • MrRL19

    senior tag

    válasz nonsen5e #390 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ akkor ki próbálom

    Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #405 üzenetére

    HA most indul, akkor teljesen mindegy a szerverválasztás. Isten Keze lesújt a Black Desert szervereire és játékos könnyedséggel összegyúrja egy nagy szerverré. November 30-tól már csak egy szerver lesz, de abban annyi channel lesz elérhető mint a három szerveren most összesen. Azaz jön a merge...
    Persze ha magyar társaságban akarja eltölteni az első pár percet is, akkor lehet puhatólózni. ;)

    Üdv!
    Márk

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #750 üzenetére

    Voltak tegnap elég csúf lagspike-ok, de mostanság kevés valós játékot nyomtam és több worker-manager Node Empire meg félig afk processinget hogyszintre hozzam a készleteket. Mindenesetre én is érzékeltem és ha szörnyirtás lenne, akkor ez katasztrofális. Persze lehet a hosszú futásidőben megzápul a program vagy nem szereti az alt-tabolgatást vagy a tálcára lepakolást... de szerintem ez nme emiatt volt szar. Simán lenyúlják így előlem a nyersanyagokat, meg pár quest is rohadt idegesítő volt, így nem is erőltettem komolyabbhentesmelót.

    Viszont indul szerdán headstart-ban a dél amerikai verzió korábbi patch szinten más terjesztőtől. Szeretem az új kezdést, így azt hiszem bepróbálom. Csak egy helyi VPN-t kell még szerválnom indulásra, mert IP block is lesz jó eséllyel (bár a teszten azt hiszem még nem kapcsolták be). Normál indulás július 12 lesz, de az előfizetők sok bevezető időt kapnak.
    Kiváncsi vagyok lagosabb lesz-e az óceán túlpartja és extra tűzfal-VPN mögül az, mint a mostani EU-s játék.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • colker

    tag

    válasz nonsen5e #764 üzenetére

    Igaziból sok minden van egyéni döntés ki mivel foglalkozik.
    Youtube tele van ilyen kezdő bdo videókkal nyílván angol nyelven.
    Úgy nagy vonalakban írok pár dolgot.

    A grind mellett a life skillekből is jöhet pénz.
    A területeket összekötése és azokon belül a termelő területek megvétele.Városban munkások felvétele amikkel tudsz a termelő területeken nyersanyagot termelni.A városban a nyersanyagokból tudsz munkásokkal gyártani termékeket.(wagon felszerelés,termelő ruhák,grunil armor stb.)
    Ezehez cp pontra lesz szükség amihez questelni kell vagy főzni.
    A főzés miatt érdemes elsőnek pl. potato,corn,wheat termelésbe kezdeni azok segítségével tudsz főzni sört ami a munkásoknak is kell adni meg a főzés közben kapsz olyan mellékterméket amiért cp pontot kapsz.

    Vannak olyan termékek amikhez gatheringolni kell pl.grunil gyártáshoz kell fine tough hide amihez az alapanyagot amiért a disznókat kell megnyúznod.
    Tudsz bérelni kertet ahol növényeket tudsz termelni.
    Fishing ami nagyon jó afk pénzkeresés.(imperial fishing 2-2.5 milla/6-7óra +seal amiből kb.4 napnyi fishingből jön 16-18milla)
    Lehet vadászni is bár én ezt nem csináltam még komolyabb szinten.Van a tengerben kék bálna és a szárazdöldön Khalk's akiket lehet fegyverrel levadászni ezek csoportos vadászatok több ember kell mert sok a hpja.

    -World bossok(van több féle mindegyik mást adhat dande aw fegyver,kzarka fő fegyver,liverto fő fegyver,bheg gloves stb.)
    -Guild boss
    -Napi/heti scrollok guilddal vagy egyéni partyval(a sima tekercsek mennek egyedűl is,de vannak aw scrollok(5nap alatt 1 scroll gyűjthető a napiból és hetiből pedig 3 hét 1 tekercs)amiket mi 3-5fős partyval szoktunk nyomni.
    -Questeket lehet nyomatni érdemes végig csinálni a suggestednél a fő szálakat.
    -Arany ládák keresése(horgászatból jön silver kulcs amiből 100dbért kapsz 1 arany kulcsot amivel kitudod nyitni) néha ha unom a többi dolgot én szoktam keresgélni:D
    -Lovak befogása és szintezése

    Pvp vonalba én nem megyek bele mert ebben én nem veszek részt.

    Igaziból a nagy hangsúly a grindon van hogy fejlődj és fejleszd a cuccaidat.De azért van aki nagyon jól elvan a life skillekkel is.
    Egy level 56 azért alap addig minimum húzd fel az még nem vészes.
    Guilddal azért szórakoztatóbb a játék de persze ez is olyan kinek mi jön be és hol milyen a társaság.

    Saját véleményem hogy nem érdemes eladni valódi pénzért dolgokat!Persze ez a te döntésed.
    Megveszel egy value packet 4500ft-ért és eladod 10milla silverért a játékban.Jobb esetben 1óra alatt kitermeled ezt a játékban,legrosszabb esetben mondjuk 5 óra.Ennyit szerintem nem ér,de attól függ kinek mennyi a fizetése.
    10milla a játékban nagyon kevés.
    Egy duo grunil set 4*50 milla tehát 200milla.
    Boss cuccok több száz milla darabja.
    Saját magadnak nyílván érdemesebb vásárolni pl. outfit,pet,weight növelő,invertory hely.

    Lehetne még dolgokat írni most hírtelen ennyi jutott eszembe így is hosszú lett. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Beretvás

    addikt

    válasz nonsen5e #764 üzenetére

    Még pár magyar video is akad erröl. Én pl ha unatkozom akkor energyit fejlesztem vagy a cp pontjaim, nekiállok a lo skilljeit szintezni, farmolok vagy szinte bármi. Most épp 59 re szintezek, végtelen a lehetöség. :P

  • colker

    tag

    válasz nonsen5e #767 üzenetére

    Akkor én értettem félre az elverem rá a minden pénzemet :)

    Esélyed megvan rá hogy sikerül megvenni ezeket de elég kevés.
    Esélyed tudod növelni ha délelött bidelsz rájuk(nyílván kevesebben játszanak/nézik),ha beállítasz a kívánt cuccokra értesítőt és ha látod fejlődész közben hogy van valami 1 kiskarira átjelentkezve(amit market elött hagysz) lehet is mindig bidelni.
    Így hat hónap alatt sikerült vennem 3 value packet,2 kosztümöt és 1 petet.Van aki soha nem tudott még venni value packet.
    Nagyon sokan licitálnak rájuk,de az esély megvan rá.

    Igaziból elég gyorsan fel lehet fejlődni mivel az újaknak jár a 100% xp boost.(most éppen mindenkinek)
    Akik pedig írják ezeket legtöbbször úgy mondják ezt hogy felhúztak már 1 karit és a kiskarikra átpakolják a cuccokat,a fegyvereket megtudják venni mert már van pénz így gyorsabb a fejlődés.

    Felfedezni való van itt is vannak eldugott dolgok a játékban ahova alapvetőleg nem is mennél.
    Hajót is lehet gyártani,van óceános küldetéslánc ahol víz alatti helyekre is elkell menni.
    Én várom az új területet is(kamasylve) videó alapján nagyon tetszik a stílusa.

    Guildba lépésen nem gondolkodtál még?

  • colker

    tag

    válasz nonsen5e #769 üzenetére

    Nyomsz egy bid-et a termékre és akik rányomtak azok közül sorsol a gép ki viheti el.Ha aki megnyerte nem viszi el bid után akkor megjelenik a sima buy gomb de ez pl. pearl cuccoknál nem szokott előfordulni és arra is mindenki nyomja folyamatosan a bal egérgombot meg az entert:D

    Igaziból szint követelmény nincs,azért ha esetleg végleg abbahagyod szólsz vagy ha jó ideig nem leszel aktív ilyesmi.

  • mikromanus

    veterán

    válasz nonsen5e #764 üzenetére

    Ha az angol nem akadály, akkor youtube-on van pár jó útmutató mindenhez. Bár nem friss annyira, meg lehet néhol már idejétmúlt, de Hakurai jó videókat nyomatott. Vagy ott az elég terjedelmes mindenbe alaposan belenyúlkáló " BDO Biblia". Az mindenből ad picit.. vagy sokat: :DDD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák