Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jester01

    veterán

    válasz Penge_4 #4626 üzenetére

    Na de ha neki származik előnye belőle, akkor elég nagyképű dolog kiírni hogy "thanks are welcome" ... talán inkább "thank you for supporting me" vagy ilyesmi ...

    Jester

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Penge_4 #4644 üzenetére

    "Torrentnél ösztönöz az arány. De DC-nél mi ösztönöz?"
    dc-nel ott van az, hogy minel nagyobb megosztasod legyen, hogy bekerulhess egy-egy hubra
    s pont emiatt van az, amit irsz,:

    "A DC-nek én inkább abban látom előnyét, hogy egy embernek átlagban van 160-200 gigás, sokaknak annál is nagyobb vinyója, tele filmekkel, zenékkel, játékokkal, szoftverekkel...stb

    Tulajdonképpen így sokkal többminden áll a rendelkezésedre, mint torrenten az éppen seedelt torrentek között. Több olyan ritkaságot megszerezhetsz, amit torrentoldalra nem lehetett feltenni, mert nem volt forrás, ami megjelölhető lett volna."

    visszautoje pedig valoba a slotos rendszer, foleg uj cuccoknal, melyekben viszont a torrent sokkal jobb
    tudni kell hogy melyiket mikor hasznalja az ember (leegyszerusitve: regiseg*, ritkasag: DC, ujdonsag, nepszeru cuccok: torrent) es akkor remekul megvan egymas mellett a ket technologia

    *: nem kell itt antikvitasra gondolni, 1-2 honapos cuccok is ebbe a kategoriaba esnek mar, sokszor ennyi ido alatt boven kifut a dolog torrent-en (tematikus tracker-enkel ez az ido neha tobb)

  • priti

    addikt

    válasz Penge_4 #4644 üzenetére

    A fel és letöltés aránykülönbsége ugyanúgy megvan torrentnél is. Lehet hogy nem számítok átlagosnak az 1 TB-os HDD-vel a gépemben, de egy 500GB-os ma már annyira nem pénz, hogy szerintem már majdnem mindenkinek van akkora és úgyis egy könyvtárban tartod az *.iso-kat, nem írod ki egyesével dvd-re, mert úgy sokkal drágább, mint merevlemezen tárolni és daemon-nal bemountolni meg egy csomó idő is kiírni. Most meddig tart beállítani, hogy azt a könyvtárat tegye a megosztások közé a DC amiben egyébként is tartod az iso-kat, amikor pedig bemásolsz oda valamit, kvázi magadnak a helyére teszed magától behasheli a dc kliens, szóval semmi többletmunka nincs benne, nem értem minek ehhez motiválni. Ehhez értelmes emberek kellenek csak, nem szabályzat.
    Ebben nem az a pláne hogy a DC alatt szeded a cuccot, hanem az hogy nem kell regelni száz helyre. Mindenki regelve van száz helyen aki régebb óta torrentezik. Tegyük fel hogy van egy hely ami tele van halott torrentekkel, a kutya sem látogatja, szóval hiába töltesz fel valamit akkor sem látja senki, mert senki nem jár oda. Feltennénk egy torrentet aztán bedobnánk magunknak. Ezer amcsi hely van, ahová feltehetjük. Lényegében nem nekünk kell megváltani a világot, egyszerűen csak annyi kell, hogy 50 embernél legyen meg ugyanaz, elég ha mi tudunk róla, a többi megy magától egy DC hubon, ahol vannak 10.000-ren, pláne ha újdonság a cucc. Most itt kérdezgetjük egymástól, hogy melyik oldallal éppen mi van, pedig nem is kéne oldal.
    Én nem azt mondom, hogy aki benne van az soha többet nem torrentezhet meg díszízhet ott és akkor amikor csak akar kedvére, én csak annyit mondtam, hogy segíthetnénk magunkon pont úgy ahogy a fórumban. Nem kerül pénzbe csak összefogás kérdése.

    Hardverlesen

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Penge_4 #4655 üzenetére

    a hazai neteleresekre oly jellemzo 16-32 kB feltoltessel ne is nyissanak a minimalisan megkoveteltnel tobb slot-ot (legalabb akkora hulyeseg lenne, hogy tobb slot-ot nyisson, mint 20-30 torrent-et seed-elni egyidejuleg ketmegas adsl-rol)

  • priti

    addikt

    válasz Penge_4 #4657 üzenetére

    Mint mondtam, a torrentoldalak 90%-a erős konkurenciaharcot vív egymással.

    Ehhez nekünk mi közünk van? Nincs nekünk saját agyunk?

    Oda nem is nagyon töltenek fel semmi olyat, amit máshol ne lehetne megszerezni
    Majd mi feltöltjük ami kell és bedobjuk magunknak DC hubon a torrentet. Leszedjük és egy nagy hubon egyszerű jelenlétünkkel szétdobjuk egy nap alatt. Nehogymár ne legyen itt 100 ember akiből mindig összejönne egy 50fős mag aki éppen ráér annyira hogy bekapcsolja a gépet és a megbeszélt torrentre rákattanjon. Sokszor annyit vagy kénytelen feltölteni hülye arányok miatt, mint amennyit így kéne. Mindig lenne valaki közülünk aki időben megszerezné a cuccost. Egy ember elég aki feltölti, ha együttműködünk egyetlen torrent elég is, a többit DC-n intézzük. Itt tudunk kapcsolatot tartani, más nem kell hozzá. Lehet hogy a torrent oldalak üzemeltetőinek ez nem fog tetszeni, de nekünk is van pár dolog, ami nem tetszik. Tisztára hülyét csinálnak belőlünk valahol önös üzleti érdekeik miatt.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Penge_4 #4661 üzenetére

    Nem én ezt nem így képzelem. Én ezt úgy gondoltam, hogy saját torrentekkel operálnánk. Azaz ha összejön a társaság, akkor egyvalaki akinek megvan az adott fájl készít belőle egy torrentet, azaz feltölti egy "elhagyatott" helyre ahová már nem járnak, de működik. Rengeteg olyan tracker van ami már kifújt, nem látogatják, nem ellenőrzik, de működik. Kvázi a torrent részét fű alatt lepörgetnénk egymás között. Persze ez alacsony sávszélt jelent, ezért kell nagyobb társaság, hogy élvezhesd is az egész hasznát. Egyszer benne vagy a torrentes "elindító" részében, egyszer meg csak a DC-n töltöd amikor már pörög a cucc a DC-n, mert a haverok elindították. Lényegében ez felfogható úgy is, mint egy adott DC hub célzott menedzselése, torrent segítségével, ebből az a hasznunk, hogy nem kell regelgetni,nem kell arányokkal tökölni. A torrentesek egymást nyírják és a vége az hogy te loholsz regelni, úgy ugrálsz ahogy ők fütyülnek a semmiért feltöltesz hogy jajj istenem ilyen arány meg olyan arány és jujj kitesznek. Tisztára mint az oviban, ha nem eszed meg az uzsonnát nem mehetsz játszani. A DC sokkal értelmesebb és jobb, mert komplexebb, nagyobb tartalmat kínál valós időben, csak azért szorult háttérbe a kisebb tartalmú torrent oldalakkal szemben, mert a torrentesek szándékosan megbénították egymás elleni harcuk okén is alternatívák gyártásával kihasználva azt a technológiai előnyét a torrentnek, hogy ők terjesztik az újdonságokat, de mégegyszer mondom ettől az egész elképzelt célzott akciósorozattól függetlenül még bárki bárhol bármikor torrentezhet ott és olyan aránnyal ahol akar. Ezer hely van amit kihasználhatunk saját céljainkra, nincs szükségünk népszerű torrent oldalakra és az üzemeltetőik engedélyére hozzá. Nekünk egy elhagyatott ipartelep is megfelel, senkinek se fog feltűnni hogy egy elhagyatott hely hirtelen felpörög 100 ip címről aztán leáll.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Penge_4 #4661 üzenetére

    Ha kell én fel tudom amúgy ajánlani, hogy hagyom a csába a torrentezést és elkészítem én a torrentet, amit a DC-n megosztunk, akkor nekem az a hasznom , hogy nekem élőben nyomják a kezembe a cuccot HDD-n vagy DVD-n vagy akármin és az elsők között vagyok akinek megvan. Csak legyen meg a kemény mag, utána mindenki benne lesz hamar, így mindenki jobban jár. Forrás meg mindig akad, de notim is van, szóval akár az utcán is átmásolhatom magamnak, hogy még kölcsönadni se kelljen semmi adathordozót, ha a bizalom hiánya a baj.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Penge_4 #4672 üzenetére

    Hogy az ASVA-nak elég legyen egyetlen dolgot lefoglalni és megbénítsák az egész p2p közösséget?

    Pont ez az amire utaltam, csak az "egy hely" megnevezést értelmezzük másképpen. Az a baj, hogy hiába van 70.000 ember egy helyen, mert az a hely elszigetelt azáltal, hogy reg-es és ha megszűnik, akkor százfelé mennek az emberek, és ugyan van másik népszerű hely ahová menne mindenki csak oda éppen nem tud regelni pölö, simán megeshet, aztán megy amerre lát, arról nem is beszélve, hogy mi mennyiségű cucc lenne ha csak feleennyi ember lenne egy hub-on, vagy mégkevesebb, akár csak 20000, hány alternatíva lenne adott file-ra átlagban, milyen lenne a letöltési sebesség és ha megszűnik a hub, annak viszont egyenes következménye, hogy a listában az alatta lévőben lennének 15000-ren és nem széled szét a tömeg a maradék 5000 meg az aki nem listából szűri a hub-okat meg ugyanúgy ott lenne, csak picit később találna vissza, mert ugyanúgy azt a helyet keresi, ahol a legtöbben vannak és mert nem kell tökölni regeléssel, csak kattintani kell ráadásul lehet egyszerre 3 hubon is.

    "A megosztásra való" kifejezést is másképp értelmezzük.
    Én 5 másodperc alatt megosztok 1TB-ot a dc-n azzal hogy bedobok egy főkönyvtárat, amit aztán behashel a kliens köbö 10 perc alatt, és azonnal tölthetik is, te mennyi idő alatt csinálod ezt meg torentben, ahol egyesével mindenhez külön torrentet kell készíteni? Na ezt értem azalatt, hogy mire való.
    A működésből világos, hogy újdonságokra jobb a torrent, de azért mindkét rendszerben az számít igazán, hogy hányan vannak online, itt van a kutya elásva.

    Én nem azért kardoskodom, hogy a DC az jobb, átlátom hogy a két fáljcserélő közül a torrent az erősebb ha nagyobb tömegeket tud megmozgatni, de azt is átlátom, hogy miért. Én arról beszélek, hogy a kettőt összekapcsolva, tudatosan használva a kecske is jól lakna és a megosztások között a káposzta is megmaradna és sokkal népszerűbb maradhatna a DC, ez csak kooperáció kérdése. E fajta együttműködés viszont kizárt hogy lesz ha mi nem csinálunk, ezt csak a felhasználók tudják megcsinálni, mivel egyik "üzemeltetőnek" se érdeke, hogy konkurenciát csináljon magának. Nézd számtalan példát lehet mondani pro és kontra, de egy torrent oldal sikeressége a népszerűségen múlik és nem az elven, divatdiktátum van, tuti biztos hogy a GTA-t fullon húzod mert divatprogi, de én tök csíptem, hogy beírtam a DC-n egy könyv címét és valakinek tuti megvolt pdf-ben pölö, amit csak ki kellett nyomnom, mert mindenki mindent bedobott, másról szólt a történet, a divat hozta a tömeget, de a tömeg hozta az értéket, mert mindenki szart rá és bedobta az egész HDD-t, úgy kellett szólni a modiknak, hogy legalább tömörítsék be és ez teljesen kezd leépülni. Kár érte. Ki tesz fel torrentbe egy Rejtő könyvet pölö vagy akármi értéket ami nem csak ilyen divatcucc? Hát az nem raj, attól nem jönnek sokan, más meg nincs fönn csak amit feltesznek.

    Hardverlesen

  • rii

    nagyúr

    válasz Penge_4 #4837 üzenetére

    szerintem a letöltés közben az esetleges hibák miatt van a RAR
    1. a CRC azonnal megmondja ha rossz valamelyik
    2. adott esetben csak azt az 50 megás file-t kell letöltni a 700-1300 mega helyett
    3. lehet így mégkevésbé lehe látni hogy mit is töltesz, mert egy tömörített file akármilyen kis szelete is teljességgel értelmezhetetlen, de lehet ugyanezt nem lehet elmondani egy AVI ugyanekkora darabkájára ...

    " .... mindezt persze a nagy büdös semmire alapoztam ..." (-: (South Park)
    lehet nem is ezért RARolnak :-/
    persze 700 megás film RARolva is 700 megás (-:

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Penge_4 #4843 üzenetére

    mar megint baromsagokat irsz, pedig tobbszor kertelek, hogy hagyd abba

    "A torrentnél "szeletekben" jön le minden, nincs olyan, hogy hibásan tölti le, max ha bugos a kliens, vagy ha hibás már maga a feltöltés is."
    van olyan, hogy hibasan jon le, mert:
    - szar a halokartyad
    - szar a geped
    - szar a kliensed
    - szar a seeder (fake adatot kuld, hogy porogjon a szamlaloja a trackeren, vagy hogy fertozze a swarm-ot)
    mas teszta, hogy mint irtam, ezt nem feltetlen veszed eszre, mert a kliens nem koti az orrodra, hanem automatikusan eldobja a hibas reszt es ujbol letolti azt (µTorrent eseteben pl ajanlom figyelmedbe a general fulon a wasted reszt, ott feltunteti a hashfail-ek szamat is)

    "Onnan alakulhatott ki ez a tévhit, hogy régebben szinte minden releaser rarolt, aki nem rarolt az otthon rippelte le a filmet valami fos progival, amit először dobott ki neki a Google, aztán kellő tapasztalat hiányában a rippelt anyag időnként elkezdett "kockásodni", így azt hitték, hogy ez a letöltés hibája, pedig nem."
    he?

    "Eredetileg azért raroltak, mert a 90-es években 10Mbit-es szerverek voltak, meg az FTP-k is gyakran szakadoztak, így könnyebb volt egy kis fájlt újratölteni, ha megszakadt feltöltés közben. Az FTP volt a fő forrás, onnan húzták le és nyomták fel torrentre."
    a 90-es evekben meg nem igazan letezett bittorrent (cohen 2001-ben irta meg a specifikaciot), viszont az ftp mar akkoriban is tudtak a megszakadt letoltest folytatni

    "Most már FTP-k általában csak a fizetős warezoldalak, illetve SMSWeb, de a legtöbben torrentről szerzik be a cuccokat, sok releaser egyenesen torrentre dolgozik."
    he? (v.2)

    "Na meg a 100Mbites és gigabites szerverekkel hamar újratölti azt a 700 megát, ha esetleg megszakadna, ami nem valószínű."
    he? (v.3)
    ha haccaz teras netem van, akkor sem jon le hamarabb egy 700 megas file, mint egy 50 megas (tudom, hogy te nem ezt irtad, de nem ertem, az hogyan lehet szempont ezzel szemben - bar igazabol ezt az egesz bekezdest nem ertem)

    "Ezért kéne már elfelejteni ezt a dolgot, de egyik moderátor ismerősöm is mondta, hogy sok olyan release-t törölnek, ahol a feltöltő csak egyben berarolja az avit."
    mert azok az esetek 99%-ban fake cuccok, amik valami hasonlo strukturat kovetnek:
    - egy 700 megas rar, melynek tartalma
    - egy 700 megas, korulbelul fel perces videofile, mely egy allokepet tartalmaz, amin ertesiti a felhasznalot arrol, hogy nincs a gepen megfelelo codec (vagy lejatszo)
    - egy txt, melyben leirjak, hogy ha nincs megfelelo codec (vagy lejatszo), a http://pwnrwrzrlz.com/ oldalrol le tud tolteni egyet
    - a codec (vagy lejatszo) telepitoje termeszetesen trojan/adware/spyware/etc

    "Jól tudod te is, hogy a jogvédő cégek előtt nincs ilyen akadály. Ők az általuk betartatott törvényt megszegve lekapják ugyanúgy a rarokat, mint az egyben lévő avit. De ezzel inkább csak riogatnak, minthogy tömegesen razziáznák a torrentoldalak egyes felhasználóit a sokezerből."
    leirom most lassan is, mert lathatoan nem tudsz gyorsan olvasni:
    senkit nem erdekel, hogy utalod a jogvedoket, viszont zavaro, hogy melle hulye is vagy es baromsagokat irsz

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Penge_4 #4846 üzenetére

    "Ezen mit nem lehet felfogni??? Ugyanezt írtam, csak más szavakkal és nem részleteztem ennyire. A letölés közben hibázik, de kijavítja, nálam egyet jelent azzal, hogy nem hibásan tölti le, mivel kijavította."
    nem kulonosebben tud meghatni, hogy nalad mit jelent, a "nincs olyan, hogy hibasan tolti le", de semmikeppen nem egyenlo azzal, hogy "nincs olyan, hogy a letoltott es ellenorzesen atment allomany, megfelel az eredetinek" (bar teny, itt nem konkret hulyeseget irtal, csak pontatlanul fogalmaztal)

    "Kb 50 torrentből van 3-4-nél 1-2 hashfail."
    nem ertem, hol van annak jelentossege, hol, mennyi hashfail-t kapsz
    ha milliobol egy lenne hibas, az sem szamitana, a lenyegen nem valtoztat

    "Gondolom nem találkoztál még olyan videófájllal, ami lejátszás közben bekockásodott. Ebből az egyszerű user egyenesen következtet, hogy hibás a fájl."
    itt arra voltam kivancsi, hogy honnan szeded a baromsagaidat, es foleg mi kozuk az egeszhez (egesz biztos a videofile-ok kockasodasa miatt rar-oltak a programokat)

    "De FTP már igen. Amikor meg már létezett torrent és DC, ugyanúgy FTP-ről húzták és onnan osztották meg az aktuális fájlcserélő hálózaton."
    irtam, az ftp mar akkor is tudta folytatni a felbeszakadt file-t (ezzel okoltad ugyanis a rar szuksegesseget)

    "Mondom ha most 100Mbit-tel, illetve 1Gbit-tel tölt FEL valaki FTP-re, akkor ha meg is szakad, akkor is könnyebben újra tudja tölteni azt a 700 megás fájlt, mint például 10Mbit-tel. Emellett már a hálózatok sokkal megbízhatóbbak, mint évekkel ezelőtt, tehát kisebb az esélye, hogy megszakad egy 700 megás fájl feltöltésénél."
    meg mindig nem ertem, hogy ennek mi koze a temakorhoz

    "Ennek mi köze hozzá? Képzelődsz, vagy már vérszemet kaptál és attól értelmezed félre állandóan? Arra válaszoltam, amit rii írt, szintén feltételezésként, hogy talán azért rarolnak, hogy így kevésbé ellenőrizhető. Erre válaszoltam nagyjából ugyanazt, mint te, hogy tökmindegy, mert ígyis-úgyis ellenőrizhetik."
    hogy mi koze? jo kerdes, nem ertem magam sem, mi a fenenek kellett megint a jogvedos baromsagaiiddal jonni

    "Igen, de legalább nem érzek rá folyamatos kényszert, hogy minden hozzászólásod után megmondjam, hogy mekkora hülye vagy, aztán fél oldalban leírjam ugyanazt amit te, csak más szavakkal, aztán megint elismételjem, hogy hülye vagy, ha esetleg a fél oldal elolvasása után ezt elfelejtetted volna."
    a gond az, hogy azokat a mas szavakat ugy pakolod sorba, hogy nem olyan jelentest nyernek, hogy az fedje a valosagot

    par dolog, amiket egyertelmuen rosszul irsz le, lehet magad is rosszul latsz:
    - nem a tomoritesen, hanem a darabolason van a lenyeg, amiert megis rar lett, annak okai abban keresendok, hogy tud az is darabolni, konnyeden hozzaferheto a kliens, es tartalmaz crc ellenorzest (lehetne sok mas modon is darabolni, lehetne egyesevel sha1/md5/crc ellenorzo kodokat csinalni, de igy lenyegesen kenyelmesebb)
    - a file-ok meretenek nincs jelentossege, az ftp mindket iranyba kepes folytatni a megszakadt adatatvitelt, ami nem mindegy, hogy egy esetleges serult file eseten mekkora az ujbol letoltendo adatallomany (ezert hulyeseg 700 megat irni, meg megszakadt letoltest)

    es nem, nem okoz elvezetet, hogy trollkodsz mindenfele
    nem okoz elvezetet, hogy egy szamomra kedves szakmai topic-ba is be-betalasz a teveszmeiddel
    nem okoz elvezetet az sem, hogy egyszeru vagy, mint a faek, s melle makacsul ragaszkodsz a hulyesegeidhez

    nekem igazabol az okozna oromet, ha mielott elkezdesz gepelni, utanaolvasnal, hogy mirol is van szo valojaban - hidd el, sokkal kevesebben tartananak egy hulye fanatikus troll-nak
    amennyire latom, mikor nem eppen melyebb kerdesrol van szo, akkor segitokesz vagy, de ezt sajnos jol ellensulyozza, hogy mikor picit hisztorikalis dologrol, vagy specifikaciok, protokollok ismereterol van szo, nagyon nem vagy kepben, ezen kellene valtoztatni

    ha a tovabbiakban mondandod van, privat uzenetben keress meg vele, mert nem eleg, hogy esetleg valaki elolvasva, amit irsz, rossz infot szerez, nagyon elkanyarodtunk a topic temajatol

    [ Szerkesztve ]

  • ent

    őstag

    válasz Penge_4 #4904 üzenetére

    Igazából én azt nem értem, ha vkinek van 8 as aránya és letölt 1Gbot amit vissza is tölt rögtön, akkor miért nem marad 8 as arányon? Miért kell neki 8x visszatöltenie? Ez a szemétség. Vagy ez badarság lenne?

    WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

  • No.01

    őstag

    válasz Penge_4 #4918 üzenetére

    Koszi! Ebben a valaszban remenykedtem. :K Mondjuk nem ertem, h ez miert csak most jutott eszembe mert a baratnomnel is szoktam letolteni neha-neha, de utobbi idoben a munkahelyi free-WiFi-re nagyon rakaptam mivel csak en tudom a jelszot ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Penge_4 #4957 üzenetére

    Ez igaz, akkor utána kell kérdezni, de mért hinnék azt, hogy odaadom, onnan használom ahonnan akarom.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

  • macikos

    addikt

    válasz Penge_4 #4965 üzenetére

    20Mbites Chellom van. Nem fut a háttérben más, ami enné a sávszélességet. Ez konkrétan 1 torrent volt most, de ha több van akkor is sokszor ilyen, ha nem is ilyen szépen, de ugyanígy változik a sebesség. Nekem leginkább az a legfurcsább, hogy szinte ugyanúgy, periodikusan nő és csökken.

    Az is érdekes, hogy valamikor meg a feltöltési sebességgel "szinkronban" változik a letöltési sebesség. Majd csinálok arról is képet.

    A nettel semmi gond, nincs szakadás, stb., de ez a torrent valahogy nem stimmel. Ha a UPC korlátozás miatt lenne (ami nálam nincs), akkor nem változna ennyire.

  • csyo

    senior tag

    válasz Penge_4 #5023 üzenetére

    ok, a felirato még menek...

    :R :R

    Ha esetleg tudsz olyan ázsiai, mg távoli filmeket amikhez van magyar felirat?

    Mert oké, letölhető egy csomó keleti film, meg svéd, meg finn, stb, de felirat nincs hozzá

    Az ázsiafilm.hu-n is sok felirat van ezekhez, de nem találom az öszes filmet aminek ott fent van a felirata...

    Legyen szép a napod!

  • csyo

    senior tag

    válasz Penge_4 #5027 üzenetére

    erre még nem is gondoltam.

    én az "ASK" al keresek, a torrentek közt.

    filmeket keresek, amihez majd feliratokat is tudok vadászni.

    mert ok, letöltöm a filmet, de az a baj, hogy még angol felirat sincs a filmhez.
    Van amihez van koreai felirat, aztán annyi:-))

    Az meg nem az igazi:-)

    Abban reménykedem, hgy tán van még valaki, aki rajtam kívül ezeket a filmcsemegéket szereti, és ir nekem egy üzenetet, hogy

    "hello csyo, nekem vannak nem hollywoodi filmjeim, meg címeim"
    az is elég, ha a címeket irja le, hogy mire keressek rá, nem kell link, stb

    Legyen szép a napod!

Új hozzászólás Aktív témák