Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Janaboy #26719 üzenetére

    Tavaly nézegettem én is erősen ezeket a táskákat is, de nem mertem bepróbálni.
    Nekem kapásból a 45L-es verzió jöhetne szóba.

    Ha már nálad van egy - igaz kisebb - példány kérdeznék a zsebek, rekeszek elrendezésével kapcsolatban.

    Jelenleg egy Mil-Tech Assault hátizsák van használatban plusz kiegészítve Molle rögzíthetőségnek köszönhetően 2 ″zsebbel″ a két oldalán (kb. 2L méretűek).
    Így megfelelő a tárolókapacitása miközben nem kell kipakolni a fél táskát, ha valami aprósághoz szeretnék hozzáférni (mert abból aztán van nálam bőven).
    Szóval jelenleg van 4 külső hozzáférésű ″zseb″ + a nagyobb rekeszekben 1-1 ill. +1 a víztasak nagy zsebe.

    A linkelt táskában van ennyi kisebb rekesz, amiből 2 kb. 2L, 2 kb. 1L kapacitású legalább?
    A nagy rekesz biztos elegendő méretű lenne az oldalon lévő képek alapján, de 2 Tab + 2 A4es mappa elkülönített tárolására van-e lehetőség?

    Ami pedig külön érdekelne, hogy a zipzárak mennyire vízállóak?
    Tavaly rendeltem 4-5 állítólag vízálló táskát, de 20-30 másodperces gyenge zuhany hatására mindbe bejutott a víz. Volt olyan táska, amelyiknél a zipzár varrásánál akkora lyukak voltak, hogy napfény felé tartva átvilágított a fény. Ezt nem kellett zuhanypróbának kitenni. Szóval egyik sem maradt meg és beleuntam, hogy mind szar vízállóság szempontjából, tehát vettem két mollés kiegészítőt a céges Mil-Tech hátizsákra, plusz egy dekás nagyméretű védőhuzatot (mert ugye ennek is a zipzárja vízállóságból nulla).

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák