Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz petipetya #564 üzenetére

    Röpke 2 hét + 1 nap alatt megjött a gearbest-es cipő. Egyenlőre nem akarom elhinni, hogy valóban 13,54 USD volt, amit a nemzetközi registered csomagban kaptam. De kezdjük a legfontosabbal: ahogy a vásárlói visszajelzések tanúsítják, valóban az idehaza vásárolt méret + 1 a jó választás, mert ebből tényleg a 43-as akkora, mint a megszokott 42-es bakancsaim. Főleg akkor, ha valakinek szintén Íves a lábboltozata mint nekem, és nem lúdtalpas.

    A külső fő anyag valóban bőrnek tűnik, az illata ugyanolyan, mint a valódi bőrből készült undivided / serman brands pénztárcáknak. A talpa gumi, ennek egyértelműen autógumi szaga (illetve így kutyaszar szüzen még illata) van. Belül a talpat és az oldalát végig szöszmösz réteg fedi. Összességében nem tűnik túl vastagnak, de egy tavaly ősz végén megtekintett lengyel télinek feltüntetett, 20ezres bőrcipő (passzolom a márkáját) is ugyanilyen volt, csak azt nem fedte belül ez a melegítő réteg. A talpa kb. 1 cm vastag, így lehet kellene majd bele egy talpbetét télire? A cipő magassága a földtől számítva 9 cm a száraknál. A varrások és összeillesztés minősége teljesen korrekt, habár azt nem tudom megítélni, hogy esőben mennyire lesz vízálló. A CAT alacsony szárú bőrcipőm a vízhatlan spray-vel befújva abszolút esőálló. Viselésre egy őszi zoknival próbáltam, nehogy a vastag kétrétegű téli zokni hamis méretet vetítsen felém. Ezzel újra megerősítést nyert, hogy a 43-as valójában 42-nek felel meg. Nagyon kényelmes, mintha egy bőrréteg ölelné körül a lábamat, ehhez képest a CAT bőrcipő már merevebbnek tűnik. Mintha csak egy indián mokaszin lenne a lábamon, ráadásul a sarkoknál lévő dőlésszög miatt biztosan nem fogja feltörni azt.

    Egy hónapos viselési teszt és az esővel kapcsolatos kellene ahhoz, hogy nyugodt szívvel tudjam ajánlani ezt a gearbest-es cipőt a teljes árán, ám akcióban 3800-4000 ft-ért ajándék - márpedig ajándék lónak ne nézd a faszát fogát. Ősszel ebben kezdek el járni, úgyhogy akkor úgyis minden kiderül majd - kivéve az ég. Érdemes eltenni kedvencnek, mert talán még leakciózzák majd a nyár folyamán.

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák