Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza12

    aktív tag

    válasz Dani_kp #839 üzenetére

    Estét!

    4100-asra ne cseréld le ,arra nem éri meg számodra szerintem, a 6100-as elég jó cucc , egy barátom Phenom 970-et cserélt le 6100-ra , véleménye szerint nagyon jó és nem bánta meg egyáltalán.

    De a topiclakók 80%-a Intel párti, úgyhogy gondold át, én lecserélném az biztos,továbbra sem tudnak meggyőzni hogy miért vegyek inkább i5-öst. Rohadt drága és nem ér annyit annyival egyáltalán nem jobb mint az AMD, legutolsó Intelem egy 533mhz cerka volt, de az se azért mert lehetett válogatni ,hanem azt kaptam. Aztán voltak a Socket A-s cuccok ,hát azok aztán meg főleg sokkal jobban megérték az árukat mint a 478-as Intelek, csak sokan pampogtak hogy melegedtek meg ilyen f@szságok.

    Szerintem jobb az AMD ár/érték arányban, meg jó dolog ez mag aktiválós játék is ,meg az alaplapok is sokkal jobbak és olcsóbbak is, meg nem buzulni ilyen 1156 meg 1300valamennyi meg mit tudom én milyen tokozással AM3 vagy AM3+ és kész megy bele minden ,ennyi. Meg még ezen kívül még rengeteg más előnye van.

    Ha nem számít a pénz és van sz@rásig akkor szó nélkül i7-es egyértelmű, de i3 meg i5, felejtős szerintem.

    Aztán ez csak egy vélemény ,ami olyan mint a segglyuk kb. minden kinek van de senki nem kíváncsi rá :DDD :DDD :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák