Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz doberman #33559 üzenetére

    Hát, nem tudom. Nincs kedvem tönkretenni egy másik alaplapot, vagy akármit. Én úgy gondolom, hogy nem normális az, ha visszaküldi a gépnek az 5V-ot, plána nem 5.2-őt.

    Azóta annyi történt, hogy már a BIOS-ban is újraindult a gép. Ekkor megnéztem a tápot (PicoPSU) egy másik géppel, hogy jó-e, de nem volt baja. Visszaraktam az eredeti konfigot, de már el se indult. Ventilátor elindult, de kép és boot folyamat nincs. Szétszedtem a gépet - és itt elkövettem egy hibát -, visszavittem a boltba. Megnézték, és bevonták a termék garanciajegyét, mert a CPU foglalatban elvolt hajolva egy-két láb - amikor szétszedtem azt a fekete műanyag szir-szart rosszul raktam vissza elsőre, és az görbítette el, de nem vettem észre - így nem foglalkoznak vele tovább. A CPU-t meg RAM-ot visszaadtam, hogy elállok a vásárlástól 14 napon belül, annak az árát visszaadták.

    Így most van egy szar 20k-s lapom. Nincs kedvem szétbarmolni a régi konfigot is, USB kábelt buherálni meg plána nem akarok. Most ezer dolgom van, de pár hét múlva visszaviszem garanciáztatni ezt a monitor állványt is, hogy kenjék a hajukra.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák