Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Yeffy #17502 üzenetére

    Ja nem azé kérdem. hanem mert:
    az elképzelés és a valóság nem mindig egyezik. nekem sem a vectra az álomautó(jelenlegi helyzetemhez mondjuk igen) de most kompromisszumot kellett kötnöm. Legalább ez van.
    nekem 1.9tdi bora kéne de nagyon . tetszenek a ford mustangok de nem kéne. meg nem is tudnék venni. imádom az L200asokat amik fel vannak króm csövekkel szerelve. nemsokára vehetnék is egyet. de minek? nem használnám ki ellenben sokat fogyasztana.

    amugy nekem sem volt egyszerű összeszedni rá a zsetont . el kellett adni a motoromat ami előtte az életem volt 8 éves korom óta motoroztam. és akkor kellett eladnom amikor lett munkám. micsoda paradoxon. azért válok meg a hobbitól hogy pénzt tudjak keresni ?!?! na mindegy:D (munkába járni kellett a veki)

    opelt akartam az olcsó fenntarthatóság miatt. de egy astrának semmi megjelenése snincs ( nem mintha a vekinek lenne, nekem mégis van benne valami) corsát meg ilyen játékautót nem akartam mivel sokszor viszek ezt azt. de kombit se mert rettentő csúnyának találom. ALap extrákkal viszonylag fel van szerelve, kényelmes. szép. Jelenleg nem kell jobb.

    Mint mondtam következő lépcsőnek jó lenne egy metál fekete Bora 1.9TDI motorral, 5 literes fogyasztás, nyomaték. és sedan és szép is :DD

    Van BMW a családban de én kifejezetten nem szeretem. most éppen totálkáros egy e39
    ezért a hsz.ért ki kellett keresni hogy milyen mert nekem fogalmam sincs az E megnevezésekről. 525ös :DDD

    jelenleg egy LÓFEJ maszkra gyűjtök de ez abszolút nem ide tartozik és nem is a femili gájban vagyunk.

    [ Szerkesztve ]

  • ViZion

    félisten

    válasz Yeffy #17502 üzenetére

    Kedves érzékeny Jaffakutya!
    Hát mit mondhattam volna? Az, amiket írtál, sajnos a közelébe sem ér ennek:

    Tudod, olyan ez, mint a PC: akinek ennél gagyibb van, az hülye és az sz@r, akinek ennél jobb van az hülye, mert az felesleges. Csak az én verdám a tuti. Nah, leírtam, megkönnyebbültem! :D :R
    Déévúúúú, déé-éé-ééé-vúúúúú ;]

    Jah, és igen, kb. '98-ban láttam és eldöntöttem, h ilyenem lesz. Lett. Van. ...és lesz még pár évig... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák