Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    válasz =HG= #17091 üzenetére

    Ha elolvasod a linkemet,akkor meglatod hogy igen nagyon jo.

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

  • ViZion

    félisten

    válasz =HG= #17091 üzenetére

    Nah, az jó! ;]
    Nekem krónikus lumbágóm van, azaz bármikor előjöhet, műtét kellene, de utána még rosszabb... Egyszer, mikor nagyon bekattant, elmentem gyógyvízbe... persze begyógyszerezve, meg minden. Hazavonszoltam magam és hát szerencsére nem volt tele a hasam, mert sz@rni sem tudtam volna kimenni. Két napig nyomtam az ágyat, WC-re oda-vissza kb. 20 perc volt a 10 méter... amúgy nem keltem fel, de feküdni is rossz volt. Észrevettem, h alvás után lazábbak az izmok, napközben azt sem éreztem hol fáj, már vesekőre, de arcüreggyulladásra is esküdtem volna, úgy nyomta az ideget. És görcsben volt a fájdalomtól, gyógyszerekből a kis kedves cataflam és barátai is csak negrónak tűntek. De reggelente éreztem merre a baj, sikerült nyújtani, roppantani kicsit és helyrement. Bakker, mintha Jézus mon'ta volna, hogy járj... Fájdogált, de éreztem, h ez már csak a görcs maradéka... kenőcsökkel elmúlt.

    Szal. CSAK a pihenés jó rá. Meleg víz kicsit sem. Meg az edzés, ha jól vagy, óvatosan a tartó izmokra (lábtoló, ilyesmik, jaffakutya tudná...)

    MrM94: nem-nem macsek! Tanuld meg, hogy ami gyulladásban van, arra a meleg nem jó, akkor sem, ha elsőre kellemes...

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák