Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #151009 üzenetére

    Nem si tudom ki mondta "Ott a Toyota Mirai és van egy Hyundai hidrogén tüzelõ cellájú is. Szóval ha kell, meg tudnád venni." Erre írtam ,hogy hjaja csak nem tudod még hol tankolni itthon.

    Igen ám csak amég itt egy Toyoa Hybrid amibe tudok anyni doglot pakolni mint most szokto kelleni heti szinten 8.000.000 Ft. Számold ki 6.5 fogyaszt akkor ,hogy belefér minden is. 35.000 Ft az összes nagy sezrvíz kötlségem olaj vezérklés kitbe van vizpumpa minden. 30.000 szerelik. 1140 km tudok teli tankkal menni ami ugye nekem 25.000 Ft. Szóval 100.000 km-ént költök rá 35e + szerelés 40e. egy évbe megyek 40.000km-t. Szóval erre írtam,hogy Ne amgadból indulj ki ,hogy neked Londonban mennyibe kerül bármi is. Hanem ha mondjuk mondo dnekem ,hogy Én azért nem veszek ,mert rosszul számolok és nincs logikám , Akkro neke dhol amrad a logikád amikor rám kiterjeszted a Te Londoni kötlségeidet? Nekem nincs iylen adoim havonta ami miatt megérné zödlre váltanom. Kevesebb füstöt küldöka levegőbe mitn egy hybriddel vagy legalábbis nem többet mitn a híbrid mikro benzinre kapcswol + még töltök és az árammal járulékso fosszilsi energia.
    Itthon nincsen csak van egy éves 40.000 biztosításom meg 10.000 súyladóm. Egész évben.


    Hydrogenes jó lesz ,de nem lehet tankolni itthon ,mert most adták át az első töltőállomást. Bp.-re emg nem járok tankolni még. Majd ,ha elterjed akkro jó lehet a Mirai is

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák