Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • HMD Skyline - jó szerelés

    ma Az eddigi legnagyobb tudású HMD telefon lépett piacra, ami külsejében a Lumia modelleket idézi, más szempontból viszont az utóbbi évek Nokiáinak problémáit hurcolja tovább.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz hackeeeee #138933 üzenetére

    Nem tudom az utóbbi gépet amiket összeraktum legfontosabb kérés az volt,hogy olcsó és kb leszarták ,hogy intel vagy AMD.

    Másik srác ,meg hiába mondtam vegyen ryzen 2600-t Ő vette egy i3 8350k-t mert az elég lesz . Erre mi történt . WOW-ba berakták a multithreaded aztán hjéé már nem ment a Streamelés neki a i3-mal,mert beszart. erre vett horror áron egy i5 9400F-t meg új alaplapot. megérte . nagy üzlet volt neki 3 hónapig egy i3-t használni ,mert az elég 4/4-be és ,hogy milyen k.va erős egy szálon neki. Észlény döntés volt. persz emost a 6/6 már elég ,de ezt mindent megúszta volna egy sima B350-es lappal meg egy ryzen 2600-al,de akár egy 1600-al is. Nem baj Ő fizetett érte engem nem izgat,de áht tökéletes példa mire is elég meg mire nem elég meg mennyit lehet kiszorni az ablakon a pénzből a semmire. Írom ezt úgy,hogy az egész Guildbe ezen röhögtünk ,mert pont 3 srácnak egy időbe raktunk össze 3 gépet. abból votl ez a csoda i3 meg 2db ryzen 2600 meg. 2 Ryzen 2600 érdekes módon a mai napig röhögve eljátszik mindennel mert az a CPU Cores 6 Threads 12 mindenre elég egy ilyen játékosnak kb .

    mondtam is neki ,hogy ez után lehet gondolkodni melyik volt az ésszerű és logikus és melyik volt a csoda jó döntés.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • HSM

    félisten

    válasz hackeeeee #138933 üzenetére

    Az említett átlag felhasználónak miért jobb egy 2600, mint egy mondjuk 8400, 8500 vagy 8600? Utóbbi nem kerül lényegesen többe.

    (#138934) Whysperer: Jó, hát 4/4... :D
    Az alaplapcsere is ügyes húzás volt, meg a 9400F is, főleg amikor gombokért dobálják utánad a 8500-akat, amik kb ugyanazt tudják....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák