Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Murder3 #2480 üzenetére

    Ez nem egy droid vagy klón hadsereg. Egy egység erejét nem csak a sebzés és az életerő határozza meg. Ott van még, hogy hány és milyen orbos lehívás. Mennyi powerbe kerül. Spec képesség és milyen egység támadása esetén kap bónust. Szóval ez összetett dolog. Ezt ki ballanszirozni nem egyszerű.
    Amúgy szerintem lehet lapokat kitalálni és azt valamelyik fórumba benyújtani. :DDD

    Amd - Radeon - Ryzen

  • ChromeX

    addikt

    válasz Murder3 #2480 üzenetére

    és akkor az hogy müködne ha minden ugyanolyan upot kapna, hogy hasonlítasz ösze ugy a sok sok féle képessséget hogy ugyanolyan erőségű upot kapjanak, ez egyszerűen lehetetlen. pl: hasonlítsd már nekem ösze az enlightmentet egy fire stalkerrel? milyen értékrendszer szerint kapnának ugyanolyan erosségu uptot?
    Nem tudom milyen szinten vannak a lapjaid de nagyon rosz következtetéseket vonsz le a dolgokbol, tény hogy sok minden mukodhetne jobban a játékban én is írtam már hogy uj modellek jok lennének de azt te hogy képzeled el hogy kijön 120 teljsen uj modell nem is 120 mert spellek is vannak legyen 70, 70 modelt megcsinálni ugy hogy mind egyedi legyen...egy RTS-ben még sűrűn volt rá példa szerintem. nagyon érdekes hogy ennyire rossznak találsz kb mindent de mégis játszol vele( am van egy ilyen különleges vonzereje ezt én is éreztem már amikor felbszott és mégis visszamentem játszani) de szerintem egy kicsit túlságosan osztod az észt nekünk. még valami az Upok hoz, ha eddig kb még senki(szoktam hivatalos forumot is olvasni) nem panaszkodott miattuk csak te akkor biztos hogy az rosz vagy nem lehet hogy veled van a baj?

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Új hozzászólás Aktív témák