Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blaca83

    őstag

    válasz Bismarck24 #11377 üzenetére

    Én sem vagyok egy hátul kempelős alkat mert, szeretek a csapattal együtt mozogni és lőni az ellenséget ezért ritkán vagyok sniperrel.
    Amióta megszerezhető lett a Selbstlader 1906 azóta szoktam gyakrabban ezzel a kaszttal is lenni.

    Gyakorlatilag 2 lövés és fekszenek az ellenfelek. A kisebb pályákon 2X-es távcsővel és a nagyobbakon pedig 3X-sal használom + közelharc esetén gyorsan váltok pisztolyra, ha szükséges.

    (#11378) sixpak:
    Abból a szempontból én is csalódott vagyok, hogy a BF sorozattal eltöltött közel 10 év alatt ennyire félkész programot még sosem adtak ki, viszont nekem 10X jobban bejön még így is, mint a BF1.
    A pályákon sok a hiba még, de az előző részeknél is volt kb: 1 év amire stabilabban javítottak több mindent.
    Az apró fejlesztések, újítások nekem visszahozták a Battlefield hangulatot és a pályák is tetszenek eddig.

    Sokan panaszkodnak, hogy nem tudnak valamelyik kaszttal menni, mert gyenge....! :U
    Én mindegyiknél megtaláltam azt a fegyvert amelyiket a 4 db specializációval továbbfejlesztve, a saját játékstílusomnak megfelelően lövöldözhetem az "ellent".

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Új hozzászólás Aktív témák