Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz EczkE #8404 üzenetére

    Hát most nem akarok egyből hackereket kiáltani, de BF 1 et én is ps en toltam és élveztem, meg úgy ahogy jó is voltam benne, De most gépen feltűnően sokszor van olyan hogy fingom sincs honnan és ki szedett le, de van hogy megmozdulni sincs időm mert már halott vagyok. Így utólag már nem bánom hogy csak accesra fizettem elő, és nem dobtam ki 20k pénzt az ablakon. Számomra fps multi halott gépen, a sok gyökér miatt akik valamiért élvezik ha elcseszik mások szórakozását hackekkel. Tény én is béna vagyok, meg mostanába nem sokat fps multiztam, de ez már vicc néha , hogy sehol senkit nem látok, mégis meghalok. pedig egy 40 " os tévén játszom elég jól lehet rajta látni mindent...

    # 8406 : tegnap rákötöttem a gépre a ds 4 et és úgy toltam egy meccset, hát sokkal jobban ment mint egérrel. Mondjuk hozzáteszem, hogy egy logitech vezeték nélküli kombóm van, nem a legpontosabb egérrel, de akkor se változtat azon, hogy nem is látom ki, honnan öl meg.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák