Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz bandi0000 #6020 üzenetére

    Alapvetően az egyszeri ember (vagy aki nem igazán bír engem) rávágja egyből, hogy azért van ez, mert egy igénytelen senkiházi vagyok. :D

    A valóság az, hogy igen, szeretem a játékokat, többnyire FPS-ekkel tolom (Halo sorozat, Destiny 2, COD széria modern epizódjai, Battlefieldek modern részei stb.) és ezeket mindegyiket élvezem is. Félerértés ne essék, elismerem a hibáikat, rage-elek is miattuk eleget (Te jó ég a Bugie-t mennyit anyázom), szidom én is a fejlesztőket, csak ezt annyira én nem igazán szoktam a fórumba nyilvánosság elé tárni, megteszik ezt helyettem mások is ahogy látod. Persze immel-ámmal azért leírom, hogy fkk a készítőkbe, de csak lazán :DDD

    Mint a közösség egyik régi tagja, főleg amióta nagybetűs lettem próbálok úgy viselkedni, hogy ne hozzak szégyent a nevemre plusz ahogy írod te is, nagyon más FPS nincs amit élvez az ember, főleg a Battlefield sorozatnál, ahol én annak örülök nagyon, hogy nem kell ismét a II. világháborúban játszanom.

    Hibátlan-e a BF2042 szerintem? Naaaagyon nem, sok sok idegesítő dolog van benne, mégis játszom, mert oly sok év után mégis élvezem, hogy modern korban harcolhatok, és mellette nem tudok mást csinálni, mint reménykedem, hogy egyszer a problémák nagyobb részét javítják majd fejlesztők. Ha nem akkor pár hónapra leteszem ezt is és játszok mással. :R (ha kicsit hosszú lett, elnézést érte)

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák