Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz mettek #4208 üzenetére

    Ezzel nincs is gond. Lényegében kimondtad azt, amire én is utalni akartam: ha arra fókuszálnának amihez igazán értenek a felesleges dolgok elhagyásával, akkor nem igazán tudnának mellényúlni...

    #4205 lofagi

    Az EA és a DICE elég szorosan összefonódott az évek során, teljesen más a viszonyuk mint amit a hozzászólásod feltételez. Nem egy DICE-os fejes van/volt igen magas pozícióban az EA-nél. Kicsit olyanok e tekintetben, mint az Activision Blizzard.

    #4202 CptAdamica

    Nekem is teszett alapvetően, csak hát egy olyan piacon akart megmaradni 60 eurós címkével, ami akkor már eléggé tele volt sikeres, ingyenes (vagy bagóért beszerezhető) battle royale címekkel.
    Házon belül az Apex konkrétan 1 hónappal a Firestorm előtt jelent meg, ráadásul tök ingyen.
    Mondjuk egy olyan helyzetben nyilván sok mindent kellett mérlegelni. Az Apex instant sikerét látva nyilván nem akartak konkurenciát állítani a saját játékuknak azzal, hogy a Firestormmal is F2P modellre váltanak.
    De pénzt tennék rá, hogy ha az Apex nem lesz akkora siker mint amekkora lett (ráadásul rohadt gyorsan), akkor a Firestorm lett volna F2P...

Új hozzászólás Aktív témák