Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Kis kezdő trollkodásom (videó)
    És most ezt gondoljátok el egy squadnyi emberrel, végük lenne mint a botnak, sőt elég lenne 3ember a squadból egy meg drónnal keresné nekünk, meg felvenné ahogy megy felé egyszerre a rakéták
    Így is kilőttem pár tankot hogy egyedül voltam, persze ehhez kellet hogy más is lője

    Videóból kiemelnék dolgokat
    13:39-től elkezdtek egy új tankot lőni zaklatni, 13:58-nál látható hogy
    Nyomi ellenséges játékos kipattant mert támadták és valószínűleg felrobbant volna a tank, vagy javítani szált ki csak elkapták.
    -Sose szálunk ki ha van rá esély hogy az ellenséges csapat kezére juthat
    Ugyanakkor ott van két nyomi gyalogos csapatárs, és nem hogy elvinnék a tankot és lenne egy plusz, a másik csapatnak egy mínusz jármű, áá nem, elfutnak gyalogosként lődözni, áááá nyomik
    -Ha van rá mód el kell lopni az ellenség járművét és vigyázni rá, úgyis hogy csak távolról lődözni, mert nagy érvágás a másik csapatnak egy ellopott jármű

    18:39 Csak elkaptam :) és pukk

    22:16-tól példázza mennyit is érnek eben a páncélosok, annyi de annyi cucc van ami sebzi

    Másik pálya másik mód
    Kézi eldobós vacakkal irtottam ki a páncélost :DDD

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák