Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bypass|HUN

    tag

    válasz cacasz02 #67070 üzenetére

    Szevasz!

    Hááát öregem, nem akarlak elkeseríteni, de ezt buktad... :(((
    [bann]
    Nálam az lett a vége, hogy nem haragszanak rám :F :Y , szóval vegyek nyugodtan másik játékokat (mert a bf3 bann miatt a vele azonos accon lévő bf4-et is buktam) és jöhetek játszani, szép napot.
    Szóval elmehetnek a faxba, a PB is, meg az Evenbalance is, meg az EA is, mindenki a másikra mutogat, de a felelősséget senki nem vállalta. Az EA azt mondta, hogy ja nagyon sajna de "harmadik fél" által történt a kitiltás, így Ők tehetetlenek. A PB meg azt mondta, hogy nem ők az illetékesek, csak üzemeltetői státuszuk van, szóval fogjam meg amivel egyidős vagyok. Az Evanb-nél meg egy mexikói e-mail címen, meg egy TommyG fantázianevű "ügyintézőn" kívül nincs senki akivel érdemben beszélni lehetne.
    Azóta egy cimborámtól kaptam egy bf3 accot, azzal hobbizgatok néha, a bf4-et buktam, EA/BF gamet meg egy darabig nem veszek.
    Mint utóbb kiderült, nálam a "hack jelenlétét" egy vírus okozta amitől 2 nappal késöbb össze is omlott a windows-om. Akkor egy win8.1-et használtam nem virágboltit. Hiába mellékeltem a printscreen-eket, pont lexarták, pedig abszolút védhető és bizonyítható volt a vétlenségem.

    Üdv: bypass

    [ Szerkesztve ]

    "A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

  • bypass|HUN

    tag

    válasz Daffchy #67086 üzenetére

    Nem, nálam nem admin okozta a problémát, hanem egy vírus ami miatt a pb illetve a ggc úgy gondolta, hogy minden bizonnyal csalok. A jópofa az egészben, hogy nincs pb screen, nem is tudják bizonyítani sem a pb se az evenb-nél a csalás megvalósulását. Szóval csak egy "sejtés" alapú gyanúsítás ami a végén szankcionálással zárult. Szóval, igen buktam kb. 20K-nyi gémet egy "sejtés" miatt, aminél hiába a bizonyíték (a vírus jelenlétére) és a chatben történő egyeztetés során a beismerés az evenb részéről(miszerint ők sem tudják bizonyítani és ezt le is írta a TommyG) a nincs baj, csak éppen a cd kulcsokat bannoltuk, szóval mehetek a faxba.

    Üdv: bypass

    "A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

Új hozzászólás Aktív témák