Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz prokxy #60033 üzenetére

    Ez már volt itt téma, az ár teljesítmény arányba bele tartozik az is, hogy ugyanazon árban lehet hogy legtöbb AMD kártya nagyobb fps -t produkált viszont durvább frémdroppokkal és gyakoribb lagokkal hibákkal kifagyásokkal mantle nem működésével éppen az ellenkezőjét hozta! Én az NV gtx660 2gbvram ammal amit 40 ért vettem (azóta el is adtam az asztalit, most laptoppal cumizok 13" i5 2x2,66 ghz, hd 5650 1gvram, 8g ram, kb 20-40 frame extra lowon, buherált config stb. :W ) beton stabil frémréttel tudtam játszani 1080p no AA ultrán 50-60 frammel és a drop sem ment 40 alá, miközben itt 70-90 ezres AMD sek sírtak rítak, a kiforratlan driverek miatt, szóval nem kell belesni abba a hibába hogy megveszed a legújabb R9 280mz/x micsodát mert papíron brutál jó a hardver, és még direct11.2 meg MANTLE + BF4 támogatás reklám..., nagyon megtanultuk hogy legalább egy fél év mire AMD jék képesek írni egy stabil drivert...a régi játékok visszafele kompatibilitásáról már nem is beszélve, az is lehetne egy fórum téma...

    Ugye laptop fronton az AMD rosszabb nem is lehetne, ott még az ár/sebesség aránnyal is elásták magukat.

    [ Szerkesztve ]

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák