Hirdetés

Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz BandiHUN #5367 üzenetére

    Eszembe jutott, sőt azóta új egeret is vettem. ( eddig DAv2 volt, most SS XAI )
    Nem vagyok végsőkig elkeseredve, mivel nem tetszett még meg emiatt annyira a játék, hogy komolyabban játszam vele, de folyamatosan furdal a kíváncsiság, h milyen lehet normálisan játszani. De amíg nem javul meg ez az egérgyorsítás, addig fel nem teszem a lábam multiplayer szerverre, mivel így játszhatatlan.
    Win7-et nem tettem újat, mert egyelőre annyit nem ért meg a dolog , pláne, hogy nekem nincs is win7-em, csak haverom rakta fel anno, aki jelenleg külföldön tartózkodik.

    Legközelebb nem írom oda, hogy már negyedszerre kérdezem, mivel ez az egyik legaktívabb topic, amúgy gondolom nem tűnt volna fel senkinek. Nem a rendszeres látogatók miatt teszem fel újra meg újra, hanem hátha valaki más jár erre, akinek volt ilyen problémája.

    Remélem érthető a gondolatmenetem. Azért köszönöm szépen a törődést. :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Aktív témák