Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #41491 üzenetére

    Nagyon hulladék laggos szerver az,de akkor se mennék oda,ha nem az lenne.Semmi értelme nincs,hogy granyózni nem lehet,de robbanóshotizni igen,teljesen idióta játékmenet,mert a lépcsőn feljövőket lövik a túloldalról a fal mellől lmg-vel folyamatosan,és hogy egy granyót nem lehet eldobni...és még shotival is ki kell dugni az embernek a fejét lőni...túl egyoldalas így a map,ha van granyó,akkor kábé lehet mondani bármelyik oldalról egyforma esély.Azért lezúztam 68 killt én is,pedig nem voltam sokat,és az utolsó kimerevedett kickes képen ott vigyorgott a doublekillben az admin neve :DDD Ennél nekem nem kellett több ;) Meg is szereztem az első kickemet,MAGYAR BESZÉDÉRT :D De annyira nem láttam értelmét annak a szerónak így,hogy direkt kiprovokáltam,a nénikéjét killelje az admin,én se értem,mit gagyog hollandul a többivel,sz...jon le,neked írtam,nem neki.
    Gyere az én kedvencemre,ott kultúr az admin és van gránát,fel is mentem utána oda,igazi felüdülés volt a sok fetrengő ravaszhúzó LMG-noob után rendes,mozgó,támadó ellent lőni.
    Nálatok meg annyi volt,hogy lőttem a túlfalat shotival,mert azt is alig tudtam,aztán a ti oldaltokról meg lépcsőt,hát nem volt eseménydús.Azért az eredmény mellé nekem az élmény is kell,mert amúgy én is lefekhetnék LMG-vel,egérre valami nehéz,lőszeresláda le,aztán elmennék sörözni :D De énnekem a rambózás a stílusom,akkoris kitámadok,ha a miénk a 2 pont stabilan.Ezértis nem szeretek medicelni,inkább skulóban utazom,mert a hátországban se szeretek élesztgetni,inkább beugrós triplák,engem meg kaparjon össze,aki azt szereti :DDD
    Tulképp tudnánk is jó közös akciókat csinálni,mert te medicelsz,én berambózok,te meg takarítod a maradékot+összekaparsz,és még lőszert is kapsz ;]
    Én M26 Mass-ra akartam volna többet,mint 1 csillag,de rájöttem,hogy semmilyen dogtagja sincs,a fene se érti ezt :O A sima pukkanós shotira jobb egyébként egy canals TDM,félautora még jó a metró,de pár átlagosabb fegyóra akarom még a kiegeket megszerezni,pl.az M4A3-al szinte még nem is játszottam,stb..ha már unlockolva van minden,legyen egy alapszinten a kieg is mindenhez,ami fontosabb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • F e Z o

    veterán

    válasz Laraxior #41491 üzenetére

    Megőrülnék egy 2000-es metrótól. ma csak egy 500-ast toltam, de a vége felé már minden bajom volt. Több lőszert ellőtek, mint a Robotzsaru összes részében.

    H2O über alles!

Aktív témák