Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dantenero72

    aktív tag

    válasz McCartman #38577 üzenetére

    ÁÁÁÁ dehogyis. Olyan orbitálisnagy különbségek vannak a fegyok között hogy az durva,hogy most ez most tükrözi-e a valóságot azért vicces lenne,mert akkor a hadseregben elég lenne csak az AEK-t hasznalniuk mert ugy lő mint egy minigun és melette semmi recoil(grippel). Érdekes hogy M4A1es tárát fél sec arat kiüritem AKS-t 1óra alatt és mellé hatalmas recoilja van. Lehet hogy azonos a sebzésük csak az M4esnek nulla recoil+gyorsabb ergo fix hogy azzal ölök könyebben(sőőőőt). Tehat igenis szamit mivel mész,most is medicec FAMAS-al 1golyoval megölnek mert oly OP,aztan ugye irtak hogy lesz nerfelés dehát addig ugye hülye az aki nem hasznalja .kine akarna azzal ölni hogy csak rá céloz az emberre....
    ui.: Csak elkezdtem csinalni hogy minden fegyoval 500kill(dogtagek) és eddig tök gyorsan ment az M4-essel mert tok jó fegyó de ez az AKS vmi förtelem,ha nem hátba támadok és nem fordul rám akkor talán lelövi,vagy lehet vaktöltényt kaptam hozzá.... Csak azért kicsit felidegelt ma hogy lövöm a csavot hátba full hitmarker erre megöli más és mit kapok,nah mit? :D Kill assist 50!!!! Érted 50 :D Mikor fél méterröl löttem a gyereket nyakon full hitmarkerrel ,de most komolyan :D

Aktív témák