Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz boogie84 #29055 üzenetére

    Ez is tipikus, valaki valamihez nem ért de megy és sír mert biztos nem nála van a hiba. A videóról: nekem közel sem ilyen/ennyire "kék" a játék, lehet a monitor beállításaival nem kéne olyannak szórakozni aki nem ért hozzá...

    A chat ablak meg látszik, hogy főleg 16:10-es nagyobb felbontású monitorokhoz lett igazítva, ez hiba és remélhetőleg tényleg javítják.

    A játékban tapasztalható kicsit kékes árnyalat szerintem hangulatos. Ad egy kis pluszt, olyan mint a Deus Ex sárgája. Ez is vagy bejön valakinek vagy nem, de ne sírjunk már ilyen hülyeségek miatt. A napfény miatt megint csak olyanok nyafognak akik életüket a monitor előtt töltik és kimenni a szabadba is csak vastagon bekenve napszemüvegben mennek ki. Nézzen bele a nyári napsütésbe és majd meglátja.

    Légyszi butítsuk már le ezt a játékot is a CS1.6 színvonalára mert az a Pro...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Gergosz2

    veterán

    válasz boogie84 #29055 üzenetére

    Mondjuk ez a kékesség nekem is feltűnt a metro belsejében , bár szerintem direkt ilyen , nem figyelmetlenség miatt.
    Valószínűleg itt is tükrözni akarták a játék kék-narancssárga artworkjeit , így is jobban belevésve a játékos agyába hogy ez a bf3.

    Mondjuk a fényekkel tényleg kell valamit kezdeni mert néha nagyon irritálóak, minden mapon olyan érzésem van mintha naplemente lenne. Ez a kékség tényleg minden mapon megfigyelhető.

    döntse el mindenki meylik teteszik neki jobban , de én az előre szavazok:

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Aktív témák