Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Cybertrone #26700 üzenetére

    És ezt az 5millió játékos közül ki mondja el nekik/kinek az igényei alapján lőjjék be a játékot? Mert nem a kisujjukból szopják ki, hogy mit változtassanak. Sokan sírtak, hogy gyenge Infantry-ra a helikopter és a jet gépágyúja ezért felerősítették eleget téve a játékosok egy csoportjának kérésének/sírásának. Na most jön majd a másik csoport akik ezt nehezményezni fogják és akkor a következő patchben visszaveszik vagy nagyobb lesz a szórásuk.

    Most akárki akármit mond, de soha sem lesz olyan a játék amivel mindenki elégedett. Ez minden hasonló játékra igaz.

    Amúgy az ilyen erősítsük/gyengítsük a fegyvert helyett olyanokat kellett volna betenni, hogy ne lehessen derékig bemászni a falba/talajba.

    (#26702) Keldor papa: én megmondom őszintén, hogy már leszoktam róla, hogy nézzem az fps-t. Ha megy megfelelően akkor nincs vele gondom és csak játszom. Majd meglesem Caspian-on jobb lett-e.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Viper26

    nagyúr

    válasz Cybertrone #26700 üzenetére

    Tudod ami működik, azt nem kell megjavítani. :DDD
    De tényleg...megtetszett a scar, szeretném felhúzni, de így nem tudom van-e értelme, gyakorlatilag 1 tár kell, hogy leszedj valakit, mekkora baromság. :W
    Szóval ami eddig minősíthetetlen volt, az még rosszabb, ami meg úgy ahogy elment, tönkretették.Great job DICE, f.ck yeah...értelmileg visszamaradottak dolgoznak ott úgy néz ki. :U

    Jah, és ez a poén...írta egy srác aki DICE-os arcokkal játszott, hogy simán tolták az ammo cheat-et a tisztelt fejlesztők... :(((

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro | AW S9

Aktív témák