Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    válasz bognar110 #24035 üzenetére

    Érdekes! Nem fogok flémelni, de metacritiken a userek értékelése alig érte el a 2.0 -át.
    Bár mondjuk a médiának általában pártatlannak kéne lennie, de ez már rég nem így van.
    Ennek ellenére mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mi tetszik neki.

  • Xaels

    félisten

    válasz bognar110 #24035 üzenetére

    "Az elemzők szerint az első napon több mint hatmillió fogyhatott belőle - ez majdnem kétszer annyi, mint amennyit a Battlefield 3-ból eddig összesen értékesítettek." - A hír írója egyáltalán utána nézett az adatoknak vagy csak bevesz mindent csontig? Az első héten 5millió fogyott a BF3-ból, az közel sem a fele a 6-nak. Igaz azt hiszem 9,3milliós eladásokat mondanak MW3 esetében akkor igaz lehet ez az állítás.

    Amúgy teljesen mindegy. PC-re viszont közel sem annyi fogyott mint BF3-ból...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Źşë'

    addikt

    válasz bognar110 #24035 üzenetére

    nemtom, haver épp most vitte végig, 7 óra, ami több mint bf3nál, azt mondta h sokkal jobb a single kampány, élvezetesebb, látványosabb - ami bf3nál sztem csak a jetnél volt elmondható... a többi rész idejétmúlt csőlabirintus, mész és lövöd a lerakott npcket - ez k*rvanagy szánalom... annyira műanyag érzete volt ez egésznek nálam, mintha totál egy előre legyártott helyen lennék, nem élettel teli világban... béna, bugos scriptelt megvalósítással

    idén talán csak a crysis 2 sp kampánya tudott nálam maradandót alkotni, a hangok, a grafika, a környezet (viszont mp meg okádék lett), majd jön a skyrim, batman ac, l.a. noire, ezek sztem egy helyben hagyják még bf3at is - il, ott van még a dead island is, ami nem indult akkora projektnek, és nem hypolták ennyire, de mégis sokkal jobb! még ha nem egy kategória a 2, de még kategóriájában is sztem bf3 alul marad, bc2 ezerszer jobb

    (#24039) mcwolf79 ez az egyik mézesmadzag, a másik a nyugdíj volt... nagy fideszesek, akik megszavazták, meg: ennyi kell mert előtte is szar volt az országnak... valahogy helyre kell állítani... ja csak nem így, van pár drabális probléma itt az országban: 1. munkahelyek, 2. feketén dolgozók, a következőt direkt nem raktam az első helyre: romakérdés (mert ha azt mondom hogy c*gánypecsenye akkor rasszista vagyok, de nem vagyok), 4. elszámoltatás... de nem akarok belemenni, mert csak felmegy az emberben a pumpa..

    (#24046) Xaels az eladások és a minőség nem ugyan az, ők nem az alapján ítélik meg a terméket, gondolom én... nem vagyok egyáltalán cod párti, főleg mw2 óta, mert amit akkor csináltak attól sírni tudtam volna... de nem láttam még az mw3at uh nem mondok semmit sem, pusztán a tényeket, de ha ők letesztelik a 2 cuccot és ez a végeredmény, ekkora bf3 hype után, akkor itt valami mégis csak kell hogy legyen a lecsóban

    (#24050) Laraxior jönnek be pici sárga emberek országba, és átreformálják olyanná amilyenné ők szeretnék :O

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • McCartman

    senior tag

    válasz bognar110 #24035 üzenetére

    'Az elemzők szerint az első napon több mint hatmillió fogyhatott belőle - ez majdnem kétszer annyi, mint amennyit a Battlefield 3-ból eddig összesen értékesítettek'

    azt hogy mikor azt harsogták , hogy első héten 5 millió fogyott belőle?
    amúgy vicc az egész értékelősdi , a kritikusok többsége vagy teljesen dilettáns vagy végtelenül korrupt. esetleg a kettő egyvelege?

    Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

  • kertsa

    senior tag

    válasz bognar110 #24035 üzenetére

    A BF3 az érettebb gémerek játéka :) Azoké, akiknek fontosabb a csapat, mint az, hogy ki a szerver első. Nem olyan nagy baj ez. A sok CoD-os legalább nem rontja majd a levegőt a BF3-as szervereken... :U

Aktív témák