Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz polonic #23188 üzenetére

    Szerintem is szar. Bárki bármit mondd. 46h játékidővel mondom ezt, 34-es ranggal.
    Egyszerűen el van kúrva. A BC2-öt is megszóltam, mert nem tetszett benne sok minden, de ez túltesz rajta. Ne keverjük ide a HC módot, mert ugye ez csak annyit számít sebzésben, hogy az alap 100% az valójában kevesebb, így kevesebb találat is elég.
    De azért álljon már meg a menet.
    Ha elkezdek lőni valakit pár méterről, akkor ugyan már ne forduljon meg és lőjjön le úgy, hogy én kezdtem el előbb lőni. Még akkor se, ha UMP-vel megyek, mert legyen már halálos mellkastájékon 10 golyó, és ne pörögjön-forogjon csak azért, mert nem F2000-ből engedtem bele azt a 10 golyót.

    A másik... A tankok olyanok, minta a Dirt3 játékkal rallyznék. :U Leugratok vagy lecsúszok a hegyről pl. Caspian-on a dombról, és 1% nem sérül a tankom? :(

    A harmadik...Nálam a messzebbi az az közép távú lövéseknél rendre alulmaradok általában, és nem azért mert nem tudok célozni. Valamiért jóval rosszabbul adja a találatot középtávon és felette, mint BC2-ben. Nem akarok 3km-re célozni, de ha a másik rendre eltalál pl. egy UMP-ből, akkor egy F2000-nek ne legyen már gond ez a távolság. :F
    Lehet ennek köze van a laghoz is, és ezért nem adja a találatokat sok szerón, de igazából teljesen mindegy miért van.
    Összességében tekintve a játékélményt, és a játékot....Nem győzött meg annyira mint vártam. Kétségkívül a leggyönyörűbben textúrázott játék amit eddig láttam (2560x1440, Ultra, NoAA, 16xAF, HBAO on), de ez csak akkor előny, ha a játékélmény rendben van.

    A sniper kaszt tényleg egy vicc egyelőre. Mert egy SV98 -ből leadott mellkaslövés után ne rohangáljon már a työtyő med kit-tet keresve... :F

    Tegnap voltam először az IRAM szerveren, persze megint a szopó ág jutott mint anno BC2-ben is. Egész egyszerűen a legtöbb szerón primitív a játékos 80 százaléka és megöli a játékélményt. Dettó mint BC2-nél. Basznak a feladatra CQ-nál, megy a kempelés 1000-rel, és van a 24 főből 5-6 aki a feladtra (is) koncentrál, és megpróbál győzni k/d-től függetlenül, persze sikertelenül. Ami 2-3 körnél még elmegy, de amikor 5-6h keresztül csak a szopó ág jut, bármelyik szeróra is megyek, az kicsit unalmassá teszi a játékot. Ahogy az is, ha túl jók vagyunk és nincs ellenállás. Ehhez semmi más nem kellene, csak hogy mindenkinek az adott feladat legyen a legfontosabb ne a k/d.
    Egyre több a cheater is. Főleg TDM-nél látszik, amikor random respawn van minenkinél.
    1 körön belül 3x-4x tuti ellenség elé tesz és védhetetlen hogy le ne szedjenek...Ezért sem értem, 25-2, 30-5 k/d arányokat, mert kizárt hogy csak engen tesz ellenség elé. Vannak ügyes és jó játékosok, akiket elismerek, tehát nem arról van szó hogy aki jobb nálam az csal. Pusztán idegesít, hogy nincs fair play, és a játékgyártók sincsenek rajta, hogy ezt a kérdéskört megoldják, mert ez a jelenlegi védelem egy vicc. :(

    Nem tudom az új COD MW3 milyen lesz, de lehet hogy megveszem összehasonlítási alapnak, mert lehet az arcade stílus nem annyira életszerű, de játékélményt tekintve jobb.
    Valahogy ez az FPS szimulátor/ fél szimulátort nem nagyon tudják megvalósítani a gyártók, úgy ahogy azt kellene, ezt veszem észre. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák