Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz megint én #211 üzenetére

    Ide is:

    17.
    A lag megszüntetése. Nagyon laggos szinte az összes szerver BC2-nél, elég zavaró.

    18. (bár lehet sokan nem értenek velem egyet)
    A squad respawn teljes likvidálása a játékból (ha lesz ebben is). Már a BC2 bétában sem értettem miért kell ekkora marhaságot beletenni teljesen illúzióromboló.

  • haly

    őstag

    válasz megint én #211 üzenetére

    4. Ebben egyetértek. Csak a squadok láthassák a spotot.

    6. Ezzel is tökéletesen egyetértek.

    8. Szerintem ez annyira nem igaz. A low grafikával igaz, hogy a lombok nincsenek kidolgozva, de attól még ott vannak. Sőt még jobban lefedik a mögötte lévő területet, mivel egy sík valamit lát az ember, nem pedig leveleket. Az meg a másik dolog, hogy ez elég messziről látszik csak így, mert ha sniperrel ráközelítesz, ugyanúgy előjönnek a levelek.

    10. Ebben is egyet értek, valamint én még azt az opciót nagyon nagyon hiányolom, hogy nevet lehessen változtatni. Valaki beír egy nevet, és elkezd játszani, és bekerül egy klánba, akkor kezdheti előröl. Ez szerintem elég nagy madárság.

    12. Friend list szerintem sem sikeredett valami jól. Azt hiányolom én belőle, hogy ha nem vagyunk szerveren nem tudunk beszélgetni az adott emberrel. Ezt valahogy meg kéne oldani, de a szerverlistával nekem nincsen bajom.

    13. Gránátok fizikája borzalmas. Szerintem kicsit nagyra is sikeredtek a gránátok, mert nem lehet kivenni a távolságot, hogy milyen messze van.

    15. A súlyos dolog nekem nagyon tetszene. Ez nagyon sokat dobna a színvonalon, és még élethűbbé tenné a játékot.

    17. Lehessen körbeforogni a helikopterbe. Például a black hawk-ban ha csak utas vagyok, és nem lövök a géppisztollyal, akkor hadd forduljak körbe. Nem tudom, hogy ez bug vagy mi, mert nálam 1szer lehet körbefordulni, egyszer nem.

    18. Nekem az feltűnt, és szerintem iszonyatosan zavaró, valamint nem reális, hogy a LMG-oknál a tárból jönnek ki a töltények, de ha már csak 4 darab töltény van, még mindíg látunk a tárból kijönni vagy huszat. Erről egy képet is linkelek:

  • feka007

    nagyúr

    válasz megint én #211 üzenetére

    2. Ez elég egyszerűen megoldható, nem használod az elsődleges fegyvert és kész. Kissé értelmetlen nekem ez a javaslat
    5. Ez mondjuk tényleg idegesítő tud lenni néha, mikor csak azért rohan oda a medic, hogy megkapja a 2 pontot, de amint felélesztett le is lőnek. De hát ez van, az se életszerű, ha rohan feléd a medic, te meg lenyomod, hogy ne kapja meg a pontját.. :D
    6. BF2-ben nagyon jó volt a fizikája a buggy-nak stb, BC2-ben meg tényleg gyenge lett, persze a konzolok miatt..
    8. Az minden játéknál így van, CoD-ban is minden promódos kocka szét cfg-zte a játékot..
    El kell dönteni, hogy szép legyen a játék, vagy szar, de esetleg jobban játszol. Értelemszerű, hogyha lebutítod a grafikát, akkor nincsen annyi zavaró dolog.

    De szerintem ezzel fölösleges foglalkozni még (főleg friendlistekkel, azt se tudni lesz benne), mikor még semmit láttunk a multiból.
    Csinálják olyanra inkább , mint a BF2 és ne mint a BC2, ez a lényeg.

    [ Szerkesztve ]

  • L-e-f-i-e

    senior tag

    válasz megint én #211 üzenetére

    2. Eddig is volt only pistol szerver és progival tiltható az összes többi. Nem hiszem hogy erre külön módot fognak kiadni.

    4. A Spot gyorsan eltűnik, és ha spottoltál X ideig nem tudsz újra spottolni, ráadásul a nagy pályákon eléggé valószínűtlen, hogy az egész csapat rárohan a map túlsó felén bespottolt tagra, maximum arra jó, hogy tudd az ellenség ott is jelen van legközelebb oda is le lehet születni.

    6. Ezen kicsit tényleg lehetne finomítani, de full realisztikus úgysem lehet, mert ez még mindig játéknak készül nem valóság szimulátornak.

    7. Ezzel abszolút nem értek egyet, szerintem ez így jó ahogy van, még jó hogy a felrobbantott tankból nem mindig tudsz kiszállni mert a c4 végez veled akkor is ha kint vagy, értékelheted úgy is hogy egy felrobbanó tank mellett nem nagyon szoktak tovafutni...

    13. Ezzel egyetértek, a gránátok fizikája BC2-ben sajnos nem a legjobbak, azt javítani kellene.

    14. Megint túlbonyolítás. Ha használod a plusz robbanás perket nem tudsz magnum ammot vagy plusz páncélt stb vinni, szerintem ez tökéletesen van balanszolva.

    15. No comment

    16. A Destruction 2 is korszakalkotó dolog, ha 100% -ig tökéletes lenne, mi lenne a Destruction 3-ban?

    =^-^=

  • Xaels

    félisten

    válasz megint én #211 üzenetére

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Aktív témák