Hirdetés

Aktív témák

  • medvezsolt

    senior tag

    Hát asszem megvolt mára a multi élmény:) keményen 8 órát toltuk haverral egyhuzamban. Megvallom őszintén az első pár körben még a bc2höz képest is fura volt a játékmenet. Aztán amikor kezdtem ráérezni az ízére, kezdtem rájönni, hogy hát ez messzemenően profibb munka mint a bc2. Nem csak Grafikailag, mert hát az evidens, hogy jobb legyen. Egyszerűen sok pontban érezhető rajta, hogy vééégre kiforrotta magát. Külön tetszik, hogy a járművel a sérüléstől először csak lerobbannak, vagy épp lelassulnak és azután semmisül csak meg. Nagyon tetszenek az állapotjelzések is. Pl. ha egy csapattársa élesíti/vagy leszedi a A m-comot, azt jóval a pálya másik végérő látom (megy körbe a csík). Rengetek, olyan paróság meglett valósítva, amire aztán úgy reagáltam, hogy "hát igen, ez tényleg jó lett volna annó a bc2ben". Jah meg hát a Jetekkel repülni:) Az külön élmény. Ahogy függőlegesen felmész a levegőbe, a hátadra fordulsz, majd a tengelyed körül megfordulsz és vérmes vadázsként lecsapsz egy tankra a földön.. :D nem ragozom! remek!

    Még ami talán nagyon fontos, hogy negyede annyit anyáztam a különféle apróságokon mint bc2ben:)

    Ennyi:) Jó éjt:)

    Hoppácska. Látjátok hogy vissza ugrottam az időben 1 órát?:)

    [ Szerkesztve ]

    " A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

Aktív témák