Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • voodoo98

    Topikgazda

    válasz blue01song #29116 üzenetére

    Mivel most vettél új gépet (core i7, 16gb ram, erősebb vga, ha jól emlékszem), így vagy software-s és/vagy server probléma lehet. Pinged rendben?
    Sokan panaszkodnak lagg-ra, amiket leírsz nekem is előfordul. Tegnap felmentem egy random TSAR CQ serverre, jöttek a többiek is és Joker mondta, h ez az első laggmentes szervere az nap, kipróbált jó párat. Szerver oldalon is állítgattak állítólag ezt-azt.
    Másik: Elég sokat foglalkoztam a géppel, újra raktam a windowst is. Lehetőleg szedj le/kapcsolj ki minden extra progit. Nekem pl.: a Geforce experience okozott némi laggot. Nem is használom azóta.
    De tegnap nekem is voltak 1 mp-ces fps droppok is, már azt hittem, h újra crashel a játék, de nem...
    Anno még az Intel Turbo Boost-ot is felraktam véletlen a driver cd-ről, az is okozott ilyesmit, azt is leszedtem már.

    (#29117) bul07
    Arra érdemes odafigyelni, hogy az SSD-nek kell (kéne), néhány 10%-nyi szabad hely, h rendesen tudjuk működni. Állítólag nem érdemes kicentizni, úgy mint a hdd-t.

    [ Szerkesztve ]

    Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Új hozzászólás Aktív témák