Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz Mr.Csizmás #5096 üzenetére

    Egyetértek Mr.Csizmással, én is ugyan így döntöttem el, hogy P1P-t (P1S akkor még nem volt) veszek és nem bántam meg. Akinek meg van rá lóvé, az ne vaciláljon, vegye meg az X1C-t, és akkor ugyan azt a nyomtatási élményt kapja, de folyamatosan nézheti a nagy színes érintőkijelzőt meg a folyamatos kameraképet :DDD , már ha erre van ideje na meg igénye :DD . Itt jegyezném meg, hogy mióta meg vann az ASMS is hozzá, én havonta jó ha egyszer megnéztem a kijelzőt a nyomtatón, mivel nem kell semmire sem használni, minden megy a BS-ből vagy a Handy-ből.
    Ja és lidarozhat is, ami helyett én az Orca Slicer-ben be szoktam kalibrálni az egyes filament típusokat egyszer (már ami nincs benne vagy más még nem tette meg), lementem és utána már csak használom. Nem sok plusz idő (kb 40-50 perc filament típusonként és nem kell szín szerint is) és az árkülönbségből jó sok filament kijött már, amiből sokat el is nyomtattam :K .
    Amúgy a hardned steel hotend meg a hardned steel extruder fogaskerekek olcsó fejlesztések és az -10 C fok bed hőmérséklet sem akadályozott eddig abban, hogy ASA-ig mindnet is nyomtassak vele (persze zárt Vision házban, ezért venném most a P1S-t).
    Na meg azért sokat fejlődött a P1P és P1S is firmwar-esen, amióta én megvettem, lassan leszivárognak olyan dolgok, amit korábban csak az X1-ek tudtak, de nyilván a SOC miatt nem lehet mindnet ugyan úgy megvalósítani (lásd pl. kamera, ami helyett én egy olcsón, használtan vett blink kamerát használok, de azt sem sokat :D ).
    De mindneki maga dönt, mi és mennyit ér meg neki :K .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák