Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss_R

    tag

    Üdv!
    GTA Onlineban tapasztaltam, hogy a játékban bizonyos helyeken (ezek zárt helyek, épület belsők) nagyon felpörög a VGA ventilátora 5-6s-ig, majd visszaáll normál sebességre, majd 20-30s után ismét felpörög, és ezt ismétli. Ezeken a specifikus helyeken sem mindig történik meg a fenti probléma, de jellemzően előjön. Más játékokban ilyesmit nem tapasztaltam. Próbálkoztam a grafikai beállításokkal játszani, illetve az Nvidia drivert is újratelepítettem (Geforce Experience-ben tiszta telepítéssel), de a probléma továbbra is fennáll. Jól gondolom, hogy ez inkább a játék miatt miatt van, és nem a hardver, driver csúszott félre valahol?
    Alapból játék alatt sem pörögnek annyira a ventik. Talán a játékban ezeknél a helyeknél olyanok a fényviszonyok, hogy hirtelen "elkezd dolgozni" a VGA, és így jobban melegedik, majd gyorsan visszahűl, aztán ismét átlépi a kritikus hőmérsékletet? :F
    A gép: MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC, I5 9600k, MSI RTX2070 Gaming Z, 2x8GB Corsair Vengeance, WIn10, oprendszer, játékok SSD-ről futnak.

Új hozzászólás Aktív témák