Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nerevarine

    csendes tag

    Sziasztok!

    Először is elnézést, lehet nem jó helyre írok. Adott egy Lenovo G580 laptop, 2,5 éves. VGA: Geforce 635M, CPU: Intel 960B, 8GB ram. Nem egy kifejezett gamer laptop, de azért el lehet vele játszani, vagy is inkább lehetett. Ritkán van játékra használva, most viszont lenne egy kis baráti LAN amin szeretném használni, de jelentős lassulást tapasztaltam játékok közben a korábbiakhoz képest, és nem tudom mi lehet az oka.

    Notebookcheck.net-es benchmark eredményeknek kb. a felét hozza (3d mark 11, és dishonoreddel teszteltem eddig). Lenovo Solutions Center teszt programmal video stress tesztél egy warn-t dob, egy hibakóddal (WVC00R000-HK8B7F), aminek a jelentését nem találtam meg sehol, de ebből gondolom, hogy valószínű VGA gond lehet.

    Fél éve volt szervizben wifi problémával, ahol kapott új hűtést is, mai nap ki is takarítottam, nem volt igazán koszos, CPU nem melegszik túl (70-75 C max), így gondolom ezzel nincs gond. (Kb 10 mp-nként mondjuk a 2,2 Ghz órajel visszaugrik 800 Mhz-re, kb 1 mp-ig, aztán vissza 2,2 Ghz-re, ez nem tudom mennyire normális jelenség)
    A rendszer, driverek újak.

    Mi lehet a gond, mit ajánlotok, milyen teszteket kellene futtatnom vagy hogy lehetne feltárni a lassulás okát?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák