Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CWorm

    aktív tag

    válasz DanielLong #37036 üzenetére

    Leszedtem ezt az ASUS GPUTweak-et tegnap, de már csak kíváncsiságból, hogy hogyan lehet a 2D órajelet állítgatni, amit mondjuk nem nagyon találta meg benne, de nagyon nem is nézegettem már, mert
    úgy tűnik, hogy megoldódott a probléma. Legalábbis egyelőre, mivel már napok óta stabil a gép és nem jelentkeztek a leírt dolgok.
    Két dolgot csináltam, egy google keresés után kikapcsoltam a firefox-ban a hardveres gyorsítást, illevte a Windows-ban gondoltam bekapcsolom az Aero-t meg mindent, hogy hajtsa csak a desktop a kártyát, mert olyankor nem szokott fagyni. Meglepődtem, mert azt hittem ki van kapcsolva, de be volt, úgyhogy inkább kiválasztottam a maximáls teljesítmény pipát (nem sokkal több dolog lett bepipálva, mint ami előtte is volt), aztán ennyi.
    Nem tudom, hogy melyik dolog oldhatta meg a problémát, én a firefoxosra tippelek, mert amikor az nem futott, csak a Chrome, akkor sem jelentkezett semmilyen fagyás. Érdekes. A gép is leáll azóta rendesen (legalábbis eddig még mindig leállt, amióta megtettem a fenti beállításokat. Ami fura, mert nem tudom hogyan befolyásolhatja egy ilyen program a Windows leállása után a kikapcsolást... (gondolom a VGA-ban valami feszültség vagy melegédés hatása lehet az oka...).
    Na szóval csak azért írtam le ezeket, hogy ha valaki a jövőben ráguglizik ilyenekre, hogy hypertransport flood error, meg kurzorfagyás meg ilyenek, akkor segítsek neki, hátha könnyen megoldódik a baja.
    Ha ezek után mégis előjönne az első posztomban írt jelenség, akkor azt megírom.
    Köszönöm a segítséget!

    Félig ember, félig medve, félig disznó

Új hozzászólás Aktív témák