Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ablutor

    csendes tag

    Win 7 csak másodszorra indul normálisan ?!?
    sziasztok
    jó ideje csak második indítás után működik rendesen a gépem ( Lenovo T520 Win 7) az első indítás után pl. az egér bal gombra az a kis ablak jön fel aminek a jobb gombra kellene megjelennie...( nézet, rendezés , frissités...minialkalmazások, képernyőfelbontás...stb) innentől ha hagyom akkor a programok kiszámíthatatlanul működnek. Például : megnyitom a Chromot és elkezdek keresni valamit , elinditok-kinyitok 4-5 új lapot-oldalt, de ha rákattintok egy előző lapra akkor azt becsukja a rendszer !!!-pedig nem a kis X-re kattintok ,hanem a fül közepére. Ilyenkor jön az " Újraindítás" -innentől minden rendben működik !!! / a kezdő képernyőn a balgombra nem jön fel a kis ablak csak a jobb gombra, a netes keresésnél tudok váltani a megnyitott lapok között ahányszor akarok - és csak ha kis X-re kattintok akkor csukodik be az oldal ( ahogy kell !! ) - próbáltam már másik egérrel , külső usb billentyűzettel, de maradt a jelenség
    Erre szeretnék ötletet , megoldást kérni ! ÚJRATELEPÍTÉS NÉLKÜL !! a sikeres segítséget egy felesleges sétáló jánossal próbálnám megköszönni.
    A teljesség kedvéért , emlékeim szerint ez mintha akkortól jelentkezett volna mikor a billentyűzetet habbal letisztítottam ...??? (kb 2 hónapja ) de ez valószinüleg csak véletlen egybeesés és beképzelés , mert azóta próbáltam már "szárazon “ bekapcsolás nélkül a billentyűket végig zongorázni ( hátha beragadt…) de semmi változás , amúgy mindegyik működik korrektül. Az is ennek mond ellent hogy ha úgy indítom újra az egérrel, hogy közben hozzá sem érek a billentyűzethez akkor is elsőre a fenti hibákat produkálja , majd 5mp-múlva az újraindításnál már müködik akár fél napig is !!! szóval a billentyű hibát kizártnak tartom
    köszönöm :W

  • ablutor

    csendes tag

    válasz Attila17 #7 üzenetére

    hello
    nyugodtan, megcsinálhatod ! én igy használom, van 2 vinyóm- win7 és win10 ,ert vannak olyan programok amik nem futottak rendesen win 10 alatt ( mert nem találtam hozzájuk pontos illesztőket ...) ilyenkor jön a csere . de most rendeltem egy Caddy-t amit a cd-író heléyer teszek és benne a másik vinyó - így nem kell majd szerelgetnem, csak az indításnál kell kiválasztanom, hogy melyikről bootoljon...

  • ablutor

    csendes tag

    válasz fungi #38476 üzenetére

    köszi
    ezeket már végig játszottam, de semmi.....én is abban bízok, hogy valakinek volt már hasonló gondja...és megoldotta

Új hozzászólás Aktív témák