Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BluEyes

    őstag

    válasz gorlin #3048 üzenetére

    Az FS belépő modelljei (Amilo) a "nem ajánlott" katergóriába tartoznak itt a fórumon, az okokat nem írom le, a Milyen notebookot topicban keress rá, szinte minde oldalon kifejti valaki.
    A Via chipset önmagában vállalható lenne, de a beleintegrált vga még az Intel integráltjait is alulmúlja. Netezni, officolni persze megfelelő.
    A Celeron az egyetlen a mobil processzorok között, amelyik nem támogatja az energiatakarékos üzemmódot (azaz nem veszi vissza az órajelét, ha nincs terhelve). Ez a legkisebb rossz a választott gépedben, mert procit lehet cserélni később. A teljesítménye sokmindenre bőven elég. Itt egy grafikion, ahol megnézheted, hol áll az M440 a többiekhez képest, ez alapján meg tudod tippelni, hogy mire elég ez a proci. Nekem is m440 van a notimban, eddig mindenre elég volt az ereje. Az M520 ebben a listában el van rontva, én 450 pontot kaptam egy ilyen procival szerelt gépen ebben a tesztben.
    Mennyiért vennéd a fusit, illetve mennyit szánnál max notebookra?

    Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

  • sksporky

    tag

    válasz gorlin #3048 üzenetére

    Sziasztok!

    Hát sajnos valakinek nincs pénze jobb gépre mint a FS én is olyat fogok venni azt is csak kedvezményes hitelre.Szerintem az is megteszi munkára,internetre,játszani meg sztem asztali gépen,de inkább konzolon érdemes.Sajnos tisztában vagyok azzal hogy nem a legjobb választás a Fuji de ez van akciósan most.

    Nekem az lenne a kérdésem hogy ha majd megveszem a gépet hogyan tudom összekapcsolni az asztali gépemen fogott rádiós nettel,tehát netezni szeretnék vele majd ilyen módon.?

Aktív témák