Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M62-501

    csendes tag

    válasz PLaci58 #3910 üzenetére

    Igen PLaci58, olyan a csatlakozó. Akkor ezek szerint az csak egy szimpla gps-antennacsatlakozó. :( Ma mindegy, ahogy néztem a TMC-antennákat, többségük a kis beépített búbbal (vevő vagy dekódoló vagy minek hívjam) kapható így nem aggódok, hogy nem fogja tudni venni a kütyüm a TMC-jeleket. ;) LámaZ, értem...40 usadolcsis (ésezmárapostáscsöngetazajtón szituval együttannyi) készülék is kapható, a webáruházakban, értem... :) :D Khm...felénk a közlekedés perszehogy más, LámaZ, itt nem kell figyelned a balról érkező villamosra. :D Sőt, a 4-esmetróért feltúrt csomópontokat sem kell kikerülni.:D Hja, hogy így sem boldogult el a 40 usadolcsis készüléked egy kis város, Keszthely frgalmával? Dobd el! :D Vegyél egy ilyet mint ami nekem van. :D Na Budapesten megaztán ha naponta frissíteném a térképemet se jutnék el A-ból B-be úgy, hogy ne lenne egy új túrás stb. miatt útvonalújratervezés. :( Viccet félretéve, még a múlt hónapban is módosítottak bizonyos utak forgalmi irányán, ez sajnos a belvárosi Fő tér teljes átalakítása miatt kellett és most állították véglegesre az utak forgalmi irányát az ideiglenes alatti másirányú közlekedést. Így egy jótanács ha tervezed idén is az errejövetelt, friss térképes cucc legyen a 40 usadolcsis kütyüdön. :D De a borzasztó az egészben az, hogy paradox a városvezetés mert az egész kutyulással a belvárosi forgalmat akarták kiszorítani onnan...de azt meg akarják, hogy a belvárosi üzletek forgalma nőjön...kérdem én, ha nem tud 2 km-es közelségbe jutni a belvároshoz kocsival akkor semmi komoly bevásárlóerőre ne számítsanak, az emberek majd a hátukon cipelik a vásárolt cuccokat km-eken át? Szóval elgurult a gyógyszerük. Meg olyan abszolút kis kereszteződéshez tettek körforgalmat vagy forgalomirányító jelzőlámpát amerre autó alig jár...nevezetesen a Deák Ferenc utca a rendőrségnél) ahova meg kellett volna (Pál utca-Hévízi út, az elkerülő út része ezért elég forgalmas kereszteződés) oda meg nem. Hihetetlen...érthetetlen. Sebaj, majd frissítünk. Elméletileg az útépítési, forgalmi tervek engedélyezése után nemsokkal meg kéne jelenniük a módosításoknak a térképészetben is. Kíváncsi leszek én is.

Új hozzászólás Aktív témák