Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eketomy

    senior tag

    válasz #95590400 #2974 üzenetére

    Jaa, értem szal a csatija romlott el! De akkor hogyan használod pl a szivargyújtós töltőt hozzá? mert elméletileg u.azon a csatin tölti!

    bluetooth nincsa készüléken? azzal lehetne még kapcsolatot létesíteni a pc ill. a ketyere között!

    "olyat láttam eddig, h meg lehet adni a menüben, honnan és mit futtasson navigáció címszó alatt. akkor is, ha gyárilag feltelepített navi van fent. na, ebben ilyen nincs, nem is volt."

    igen, elméletileg ilyen funkció kell hogy legyen a készülékekben (wayteq-ekben legalábbis van) ez gyógyír lenne minden problémádra

    vagy ha a készüléken lenne valami file kezelő akkor úgy le lehetne törölni a készülék belső memóriáján lévő iGO-t akkor utána már meg lehetne oldani, hogy memkártyáról fusson anélkül, hogy csatlakoztatnád a kábellel a ketyerédet!

    vagy windows felületen keresztül ki tudod törölni, ha elő tudod hozni akkor onnan már le lehet törölni! (wayteq készülékeknél van erre megoldás hogy be lehessen lépni a windows felületre, sztem ennél is meg lehetne oldani valahogy)

    szal sztem nem reménytelen a helyzet, meg lehetne csinálni 60-70% esély van rá sztem, azt ki tudja :D

    Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

Új hozzászólás Aktív témák