Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz s4hu|SyD^ #19142 üzenetére

    ha nem tudod, hogy kihasználnád-e az Android, vagy más nyitott op-rendszerű telefonok által nyújtott pluszokat, akkor érdemes egy olcsó androidot venni (pl.: LG optimus, Voda845. [ha jól tudom nincs független optimus, de azt írtad, hogy a szerződés sem akadály. nézz körül a szolgáltatók tarifái közt, szerintem jobban jársz, mint a havi feltöltésekkel ;) ]) és ha nem használod ki a képességeit, akkor sem áldoztál rá sokat.

    azt meg, hogy 50 ezer fölött vannak gyors androiok, nem tartom reálisnak. :U ha valahol meg tudsz nézni (élőben) egy 845-öt, vagy olcsó készüléket robotos oprendszerrel, szerintem meggyőződsz róla Te is. azt kell eldöntened, hogy független telód lesz, vagy szerződést kötsz? vitamax/dominó, vagy havidíj? mert 40 ezerért havidíjasan Blackberry 8520 Curve-t kapsz, (vodafone) függetlenben meg nokia 5230-ast.(bocs, hogy mindig a vodával pl-zek, de vodás vok, ott tisztában vagyok az árakkal.)

    [ Szerkesztve ]

    "... and I hope you have a great day!"

  • spirik

    csendes tag

    válasz s4hu|SyD^ #19142 üzenetére

    Szia

    Úgy gondolom, Te is az "idősebb" korosztályhoz tartozol kb. fél éve gondoltam meg lepem magam egy Samsung s5230 érintőgépernyős telefonnal, 1 hét használat és állandó bosszankodás után oda adtam a fiamnak, egyszerűen nem tudtam vele meg barátkozni. Pl.: be állítottam, hogy elég egy betűt a képernyőre rajzolni és hívja is az illetőt, addig jó is volt amig a táskámba nem önállisitóttá magát. Egyszer majd kétszer majd többször.... ki kapcsoltam. Sms írás közben el fordítottam, hogy a virtuális billentyűzet ki jöjjön, írás közben többször vissza ugrott álló helyzetbe. Nem használtam többet. A munkám során többször fényképezek, mikor vissza néztem őket a görgető sáv miatt folyamatosan ugráltak a képek.Ezt sem használtam többet.Az állandó zseb és táskában hordás miatt a képernyője olyan lett mint egy szántás.
    Most egy lg gd330 használok. A tudása bőven elég nekem, egy hetet bír az aksija.

Új hozzászólás Aktív témák