Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuladoki

    csendes tag

    Kedves fórumozók! Segítséget szeretnék kérni egy 3 éves Alcatel OT 985 - ös telefon javításához. Régebben sikeresen rootoltam, sd kártyát is formáztam hozzá ami működik (ext2 partícióval). Pár hete már problémák adódtak. Néhány proram nem működött, lefagyott, néha eltűnt a felső kijelző sáv. Frissíteni akartam és amikor a drivereket telepítettem a pc - re ( teló kapcsolódva) egyszer csak elkezdett újra indulni végtelenül. Csak akkor állt le, ha az aksit kivettem. Azt gondoltam jó megoldás, ha gyári vissza állítást alkalmazok. Nem kellett volna, mert így több dolog is eltűnt és nem működik a "home" gomb, néhány program. Most odáig jutottam, hogy a pc-re felraktam a drivereket, az eszköz kezelőben megjelenik a teló. Lefuttattam az "one touch upgrade s 2.6.3 programot, ami azt írta ki, hogy nincs újabb rom verzió. Utána Utána futtattam az "sp flash tool v2.1134.00" programot, amibe betallóztam a "BOOTIMG, RECOWERY, ANDROID" fájlokat. Az első kettő felment a telóra, az ANDROID-nál kis idő után hiba üzenettel leállt. (EBOOT ERROR : (10001). Azóta megint állandóan újra indul. Ha egyszerre nyomom a bekapcs+hangerő fel gombokat, kis idő után megjelenik a droid robot ikon és úgy marad. nem reagál semmire. Ilyenkor aksi ki. Indításnál viszont megint végtelen indulás. Ha valakinek lenne valami használható ötlete( azon kívül, hogy építsem be a falba, vagy dobjak vele nyulat), annak örülnék.

Új hozzászólás Aktív témák