Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqriq01

    csendes tag

    válasz #73959936 #108036 üzenetére

    Régebbi frissítés volt letöltve, és gondoltam majd az új megoldja leszedtem az újat és ugyanez a probléma!

    Tegnap este kérdezősködtem személyesen az ismerőseim között, és azt mondták, ( Annyira nem nagy műszaki hozzá értők teszem hozzá ) Hogy ők a videókártyára VRAM-ra gyanakodnának. ( Ahogy llwynog - is irta fent. )

    Nem tudom hogy ebben a videókártyában hogy működik de esetlegesen olyanról lehet szó hogy amik nem végzek komoly VRAM-ot igénylő tevékenységet addig minden gond nélkül megy, aztán amikor többet is igénybe venne a gép, akkor megy ez a NO SIGNAL kifagyásos, megállós dolog.

    Mostmár csak az a kérdés, hogy hogy tudom kideríteni hogy tényleg a videókártyával van-e a baj, szerencsére még garanciális, de más kártya nincs itthon, mert csak laptopokat használnak a család többi tagjai, így nemtudom hogyan deríthetem ki, esetlegesen ha lefuttatok benchmarkot, külön a processzora, külön a videókártyára és mondjuk a másodikn
    ál kifagy akkor a videókártya a hibás, gondolom én. De viszont ha majd mind a kettőnél kifagy, vagy megint NO SIGNAL akkor sajnos tanács talan leszek! :D

    Köszönöm az eddigi válaszokat, és előre is a válaszokat!

    Juhász Richárd - qqriq01

Új hozzászólás Aktív témák