Hirdetés

Aktív témák

  • superecneB

    őstag

    További fejlemények: Mostmár kezdek agyfaszt kapni ettől a géptől.
    Sikerült egy ismerősömnél GetDataBackkel visszaszerezni pár fotót és mp3at de ez a legkevesebb csak működjenek a winchesterek. A gépembe beraktam őket az unallocatedet újraformáztam a másikat is, majd dobtam rá egy win7et. Minden szép gyönyörű, felraktam rá pár programot amit adtak hogy tegyek fel -nero, office stb. minden klappol. Elvittem a gépet hozzájuk bekapcs... A win7 háttere jelenik csak meg nem moccan tovább a gép. Durván 30 perc mulva megjelenik a kurzor jobbkatt működik előjön a szokásos menü de bármire kattintasz nem reagál. CTRL-ALT-DEL kombóra fekete képernyőre vált, ha megint elsütöd a kombót vagy kikapcsol vagy újraindul - ez elég érdekes. Csökkentetmódban hibátlanul elindul, újraindítva megint csak nem jön be a win csak a háttér.
    Na mondom ne szarakodjunk rakok rá egy friss win-t biztos ami biztos, max 40 perc alatt meg is vagyunk. Hát telepítő cd be, install... 1-2 fázis lemegy, eljut odáig amikor magától számol vissza hogy újraindít vagy te manuálisan azonnal is újraindíthatod. - A gép újraindul várom h jöjjön be a következő lépés (időzóna stb beállítása) nem jön... várok várok, nem jön... rr - nem jön... csökkentetmód elindul és kiírja hogy csökkentetmódban nem tudja befejezni a telepítést indítsa újra. Újraindítom újra semmi feketeképernyő a memtest után.
    Mi a franc baja lehet már? Itthon működött minden...

Aktív témák