Hirdetés

Aktív témák

  • rezike

    csendes tag

    _xxxxx_:Igen értem.Akkor táp kilőve.De azért majd veszek egyet:)Más gamet már teszteltem nem is egyet,de azok is vagy 15-20 fps-el lassabbak a megszokottnál vagy nagyon szaggatnak.Az alaplapot újonnan vettem a Professionalban!Adták rá 2 vagy 3 év garit is.a bios az is gyári csak a memori power down funkciót próbáltam ki kikapcsolt állapotban,de semmit nem csinál.Egyik haverom azt mondja,hogy neki is szaggattak a gamek és utánna pár napra rá elszállt neki a videókátya.Ehhez mit szóltok?Jöhet még pár tanács ha tudtok:)Köszi szépen!:)

    kovy79:Nekem nem az számít,hogy minél nagyobb legyen a watt szám csak nekem azt adják ami drágább(gondolom).És te azt hol tudtad megnézni,hogy mennyit fogyaszt a géped?Van hozzá valami program?Még azt is meg kérdezném,hogy milyen kártya az ati 4670?Ha jól láttam akkor neked ilyened van:)Megéri-e ilyet venni vagy nem:)Esetleg játszottálmár vele a DiRT2-őn,és ha igen akkor hány fps-el megy?

    Válaszotokat köszönöm szépen és várom a további tanácsokat,remélem hamar újra erőre kap a gépem:)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák