Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Sziasztok!

    Bár lehet nem jó helyre írok, azért légyszi aki tud valamit erről az segítsen:
    Van egy JVC miniDV-s kameránk. Szeretném a videókat feltenni a gépre, de nem megy. Vetten egy Firewire kártyát, amit beszereltem (nem nagy dolog) és csatlakoztattam a videókamerát is, de amikor elindítom az átmásolást mindig megáll randomra. Tehát elkezdi feltenni a vinyóra, de van, hogy 20sec után van, hogy 2 perc után lekapcsolódik a kamera, nem látja a gép és ezért a felvételek sem sikerülnek. Mit lehet tenni?

    A gép amire menne a felvétel szerintem megfelel: MSI K7N2 delta alaplap, AMD Sempron 2600+ (1,8-on megy), 256MB RAM és Fx5200-es VGA AGP-s.
    Mondták már sokan, hogy biztos nem engedélyeztem a BIOSban, de már átnéztem 2-szer és ott minden okés. Az XP is látja amikor csatlakoztatom (ha nem akarok felvételt akkor bármeddig látja) és próbáltam frissíteni is a FW kártyát, de nem lehetett.

    Szerintem az XP hülyül be, mert próbáltam a Movie makerrel és a kártya gyári programjával is (MagicX) és egyikkel sem jó. Nagyon bosszant a dolog, mert videókazira fel tudom venni a videón keresztűl, de én inkább a PC-re szeretném rátenni. A kapcsolat szakítása előtti részek megvannak, azok tökéletesek. :F

    Elmör

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

  • Elmör

    senior tag

    válasz cigam #2092 üzenetére

    Köszi!

    Meg fogom próbálni másik gépben is.
    A BIOSban a PCI-nál volt valami disabled-re állítva, azt állítottam át, de különben értem a kérdést, lehet semmi gond nem volt azzal, csak azért mégis furdalt a kíváncsiság, meg az ideg is. :DDD

    Köszi mégegyszer! :R

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák