Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sa3ndor

    csendes tag

    Ezt nem hiszem el
    Akadozott a wifis netem, gondoltam tele lett a vinyóm mindenféle vírussal, stb gondoltam újrabootolom a gépet win7tel és minden rendben lesz. Megrendeltem a win7et matricás csomagolásban érkezett, eredeti product keyjel. Beraktam a cdjátszóba, nem indult el a lemez, pórgött párat aztán újrapróbálkozott. Írtam az eladónak, hogyan lehet ez, de szerinte minden rendben van, kipróbáltam egy másik gépen, tényleg szépen beindult és lehetett volna telepíteni is. Az én cdjátszómon is mindenféle lemezt felismert, kivéve a win7et. Végül a win7telepítót felmásoltam Adata háttértárolóra és így már sikeresen telepítette a win7et. Azonban a net még így is szakadozva vagy sehogysem jött be, sem a mobilhotspot nem működött de pár hete még igen, a nagygépemen hasonló a helyzet azzal a különbséggel, ha szépen könyörgök neki, akkor behozza a mobil hotspotot és a wifi routert is látja, de van, hogy órákig próbálkozik. . Winxpvel hasonló a helyzet a laptopba telepítőt rendeltem felraktam és vinyót cseréltem és hálózati kártyát semmi változás, nem lát semmit nem telepít wireless hálózatot, kiírja hogy vagy 5 vagy 13 karakteres jelszót fogad el, rémálom, komolyan. A laptop Esprimo mobile 5535 a nagygép dell nem tudom van-e ennek most jelentósége
    Ha van energiátok, kérlek help me, köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák