Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Adoptálja a Vulkan köztes nyelvét a DirectX

    ph A Microsoft a shader modell 7-től tervezi bevezetni a változást.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Borisz76 #32901 üzenetére

    A Retro rádió sem sokkal jobb. Unos untalan ugyanazok a számok, nemrég volt egy netes felmérés ahol egy kicsit bővítették a repertoárt de kevés. Amit nagyon unok az a Neoton Família, na azt nyomatják rendesen. Plusz eléggé lekorlátozták magukat 60-as, 70-es 80-as évek zenéit adják pedig már az 50-es években is volt pár jó muzsika, és az elmúlt 30 évben is.

  • --HARDCORE--

    senior tag

    válasz Borisz76 #32901 üzenetére

    +1 :R Ismerős helyzet.

    #32902 Munkahelyi kór. Nem szándékosan hallgatom. :) A kollégák hóbortja, ők is utálják, de valami zaj kell - szerintük.

    Amúgy az összefüggés a "hányszor hangzik el" úgy gondolom. ;) Minimum óránként 50-80, de mivel megállás nélkül tolom az ipart, így nincs időm strigulázni. Meló után meg kerülöm az FM rádiót.

    #32903 igen, bár mondjuk az, hogy annyira nincs ötletük azoknak az "előadóknak?" (ne nevettessük magunkat - ötlettelen lopósok), hogy előszednek egy 20 éves számot és ultragagyi remixet csinálnak belőle (Rhythm of the night), némelyikből 30nál is többet (Phat Bass) számomra azt jelenti nincs kreativitásuk.
    Kiegészíteném avval, hogy tömegesen előforduló 20 éves számok gagyi remixei, nem 1-2 db.
    Én mondjuk hozzátenném hogy az elmúlt 15évben kb semmi értelmes zenét nem hallottam FM rádióból szólni. (igaz mondjuk elég válogatós lettem) Pedig a 90'-es évek zenéin kezdtem... és jól esett meghallgatni őket nemrég.
    Elég 5 évente bekapcsolni 15 percre, és tudom mi megy a következő 5 évben. Max a freki változik...

    Már hoztunk be 90es évek normálisabb zenéit pendriveon, de egy idő után ugyanúgy azt is meg lehet unni. Mondjuk az én esetemben azért inkább ezt hallgatom, mint a legmenőbb "Igazi gagyi slágereket"...
    A sajátom(mármint amit én szeretek) meg nem erőltetném másokra.
    De mindegy is, megoldjuk, csak az önreklámozás gusztustalan formája bosszant leginkább.
    Ezért gondoltam hogy egyszer kellene egy heti átlagot feltüntetni valahol. :DDD

    Jah, a tegnap előtti műsort tegnap is leadták. Ugyanaz a csávó telefonált be, ugyanazt a számot kérte, mert még sose hallotta szegénykém.. :DDDDDD meg a fószer aki 29x csalta meg a férjét.. istenem akkora kamu minden egyes hangja az egész rádiónak hogy sikít. :D

    Üdv.: Zsolt ___> ReVolution!

Új hozzászólás Aktív témák