Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz r.levente75 #27920 üzenetére

    24 - A szabadulás (24: Redemption) 2008-as film, nem nagy eresztés, aki még nem látta 7. évadot annak érdemes megnézni mert a 7. évad cselekményéhez kapcsolódik.

    A "PCROLAND" release-t szedtem le és ott a 7. évad mappájában benne van ez a film is és úgy is van szerkesztve a neve, hogy az 7 évad 1. része elé essen, egy kicsit gyenge tehát csak annak ajánlom a megtekintését aki még nem látta a 7. évadot, így utólag kb. fölösleges.

    Most így visszagondolva jó, hogy annak idején nem néztem ezt a sorozatot (hallottam róla de kimaradt) mert ezt tényleg így darálva CSAK az igazi.

    Az utóbbi években határoztam el, hogy sorozatot csak akkor nézek ha MINIMUM egy évad már fent van belőle, de inkább hagyom kifutni és egyben darálom le az egészet így tettem a :
    - Breaking Bad-el, a Maffiózókkal, a Homeland idáig kijött évadait egyben néztem meg, stb.

    Max az ilyen NCIS stb. sorozatokat érdemes részenként nézni mert "egy rész, egy eset" és a részek között minimális az átfedés és ritka a több részen átívelő cselekményszál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák