Hirdetés

Aktív témák

  • Geffry

    aktív tag

    Üdv mindenki!

    Újítottam picit és beszereztem egy Asus M2N32-sli deluxe wifi lapot és nagyon tetszik...idáig... az egyetlen problematika az összerakásnál a procihűtővel volt... (még a régi vindózom is elindult szépen) egy Asus Silent Knight és mint olyan, ennek egyedi tartó keret kell, ami nekem csak úgy ment fel hogy kihagytam egy abszolút feleslegesnek tűnő alkatrészt, ami egy szögletes fémlemez amit a tartóra rakok. A hűtő így vízszintesen áll és kifele fújja a levegőt a masinából.
    Elméletileg ez sokkal jobb mint a régi lapomban ahol felfele (a táp ventibe) fújta a levegőt... (ott 90fokkal el kellett forgatni) de nem így lett... hiába lett szépen megzsírozva a pronyó (5200+ brisbane) mind az alaplap, mind a pc probe mind az everest 50-60fokokat mond rá. De ha megtapizom a hűtő talpát (igen stabilan rajta van) meg úgy egyáltalán a proci közvetlen környezetét defáktó szélét... semmi...közel sincs a 60fokhoz, ami tudtommal már sütné a kezem...
    Bios-t most frissítettem rajta és nem oldotta meg a helyzetet. Sajnos ma már nincs rá több időm úgyhogy visszavettem 1000mhz-re és így csak 36fok, de az stabilan (holott az ég világon semmit nem csinál) a másik lapban ez már kb 20lett volna...

    Akinek ilyen hűtője van vagy legalább látott már ilyet az jelentkezzen a fenti címen!
    Hálás köszi! :R

    A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

Aktív témák