Hirdetés

Aktív témák

  • ЯΞD

    senior tag

    Üdv! Segítségre lenne szükségem.

    Kezdem az elején, hogy miként indult. Anno vettem egy asus lapot meg egy 8750-es phenon procit asus 8600gt-vel. Egyszer csak meghalt a videokártya. Azt mondták a szervizben, hogy táp lökte szét. Rendben hát vettem egy asus 3850-et tavaly nyáron. Csütörtökig ment szépen aztán lecseréltem a gépem intelre. Az aláírásomban ott van a configom. Neki álltam win7 feltelepít. Minden kész végre és élményindex-et akkor lefuttatom, hogy mennyire pontoz. Közben szétesett a kép és kék halál többet nem indult el. Irány szerviz. Mondták videokártya szétlökte a táp és a helyükben nem is tennék vissza ezt a táp-ot. Rendben vettem egy 500W-os LCPower tápot meg egy sapphire hd5670-es videokártyát. Nos most újra akkor telepítés minden kész és irány az élmény index. Szépen meg is csinálta minden rendben fellélegeztem. Megint fogja magát a gép és most nem szétesett a kép hanem tök sárga és fekete csíkos kép ad és kifagy a gép abban a pillanatban. Annyi, hogy most ha resetelek újra feláll a win és megy egy darabig. Ez mitől lehet mi történhetett? Kérlek segítsetek! Driver gond lehet? Bár legfrissebb drivereket szedtem le alaplap és videó karihoz is. Win is napra kész. Ram-ok okozhatják ezt? Vagy esetleg BIOS? Talán az alaplap?

    Bocs, hogy ilyen hosszú lett! De segítsetek! Köszönöm előre is!

Aktív témák