Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attika89

    senior tag

    válasz AMDFan #59 üzenetére

    Lykke Li nekem is tetszett! Ami már elsőre bejött az az I Follow Rivers, de hamar ráhangolódtam :K

    Még meg sem köszöntem, hogy megnyitottad ezt a topikot! Ezúttal köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

  • cszn

    őstag

    válasz AMDFan #59 üzenetére

    Szóltam előre. :) Adj még neki pár hallgatásnyi esélyt, be fog érni szerintem. Nálam is 3-4 kellett hozzá inkább. Az első album korábban ütött, igaz picivel jobban is tetszik mint ez.

    (#63) Nertpaelg Nehéz leírni, de hát ha könnyű lenne akkor nem is lenne érdekes. :)
    Ja egyébként elég sok mindent szeretek, elvetemült dolgokat is hallgatok, mint mondjuk: Throbbing Gristle, Lightning Bolt. Úgyhogy meglepni nem hiszem hogy megfognak, hogy tetszik e az majd kiderül. Sztem ma meg is hallgatom. :)

    Na akkor majd én ajánlok helyettetek valami metált. Furcsa ez tőlem, mert elég számkivetett sorsa van ennek a stílusnak. Sose szerettem, nem is fogom, de különböző válfajait azért néha sikerül megszeretnem egy-egy album erejéig (Sunn O))) pl. nagy kedvenc). Igaz ti sokkal jártasabbak vagytok ezen körökben, úgyhogy biztos sokan ismeritek:

    Giant Squid - The Ichthyologist (2010) doom metal / post-metal / progressive metal

    Először is az az érdekes, hogy nem az egész album tetszik, de 2-3 szám kivételével mindegyik megfogott valamiért. Azok amik nem tetszenek róla azok pont a "klasszikus" metál felé húzó, gitárpengetőversenyt játszó számok. Valamiért ezt sose tudtam megkedvelni, ez van. Nem rosszak ezek se, ez az én defektusom.
    De a többi. Na azok igen erősre sikerültek. Lassú, folyamként úszó, terjengős, építkezős, súlyos zenék, tökéletes egyensúllyal. Minden a megfelelő időben, a megfelelő hangsúllyal érkezik. Nagyon el lehet veszni benne. A csúcspont egyértelműen a Sevengill, a hallgatása közben maximum lekötött kézzel nem lehet léggitározni. Hallgassatok bele, ha még nem ismeritek :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák