Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cszn

    őstag

    válasz Nertpaelg #78 üzenetére

    Nem is tudom, van benne valami különleges amibe nagyon bele lehet szeretni. :)
    Amint mondtam már korábban is, nagyon sokféle zenét meghallgatok, elég sokat is kell válogatnom ezért. Az első szűrő az kb. az szokott lenni, hogy elindítom az albumot, hallgatom pár percig, belepörgetek, ott is hallgatom pár percig, aztán egy másik számnál ugyanez... Ez alapján kiderül, hogy érdemes e foglalkozni vele egyáltalán. Na itt az első belepörgetés után már tekertem is vissza az elejére és huppantam rá a kanapéra. :DDD
    Azoknál a zenéknél amiknél meg van az a plusz ami pl. ebben is, azoknál érdekes módon megmarad bennem, hogy mit és hogyan csináltam amikor először találkoztam vele és hozzá tudom kötni életem egy szakaszát. Már tudom, hogy ez is meg fog maradni. :) Biztos sok mindentől függ ez, mert ha mondjuk az életem egy más szakaszán hallgattam volna meg, vagy csak nem abban a nyugodt környezetben, vagy ha éppen aznap a főnököm felidegesített volna... Aztán az is lehet, hogy később ugyanúgy megtalál a lemez zsenialitása, ha még egyszer meghallgatom.
    Na mindegy. Az a baj, hogy nem igazán tudom mire is akartam kilyukadni. :B Szóval biztos meg fogok még hallgatni mást is tőle (ahogy nézem discogs-on túl sok nincs is csak 2 album, 3 ep).

    Sunn O)))-al kapcsolatban én is így éreztem idáig. :) Bár csináltam egy Sunn O))) logós pólót hátha egyszer látok valami reakciót, de eddig semmi. :DDD
    Nem hangzik rosszul úgyhogy a Darspace-t is csekkolom majd. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák