Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz AMDFan #99 üzenetére

    Apropó, nem tudom veletek metálosokkal hogy van, de múltkor te is írtad, hogy már nehéz jót kiadni, mert mindent ellőttek. Utóbbi napokban keresgéltem, hogy mégis illene valami jó psychedelicet ajánlanom, de azzal kellett szembesüljek, hogy nemhogy az utóbbi két évben (mondjuk erősen le vagyok maradva már) de úgy összességében is alig tudok összekaparni pár olyan albumot, amire azt mondanám, hogy tényleg olyan nagyon kiemelkedő. A legtöbb jó album olyan váll vonós, mint ahogy írtátok is például az újabb Dark Tranquillity -kre.

    Azért on is leszek egy kicsit, hogy ne öljük meg a jó kezdeményezést:

    Koan - Legends (Inhale , Exhale) [19 Dec 2010] Lounge, Downtempo, Ambient (Ethnic)

    Legends @Qulture Production
    koan @soundcloud

    Szintén szokatlanul nagy arányban szeretem a kezeik közül kikerülő munkákat. Leginkább a When The Silence Is Speaking -et, de a Two Moon Butterflies ennek ellenére komolyabb értéket képvisel számomra. :)
    Tudom, hogy megint ambient, de őket legalább nem láttam említve Moesko -n. (Ami egy meglepően összeszedett blog szerintem. Érdemes olvasgatni, ha valakit érdekel a műfaj.)

    Még egy aktuális kiadás:

    Kid Digital - Krush Groovin w/ FreeRange DJs Remix [22 November 2010]
    Bombtraxx BTX036 | Breakbeat (nuskool)

    noskoolbreaks
    beatport (apropó -> Koan@beatport , ráadásul itt 2010 -es a WtSiS :D )

    Akkor még a nosztalgiám két eredményét is berakom, hátha tetszik majd valakinek:
    Psilodump - The Somnambulist (Video Edit)@youtube
    Jörg On Mushroom - The Messenger@youtube

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák